Sports / Olimpiskā kustība
Tokijā karstums neatkāpjas, sportisti bažīgi par olimpiskajiem startiem
Ja tieši pēc gada Tokijā valdīs tikpat liels karstums, tas varētu kļūt par lielu izaicinājumu olimpisko spēļu dalībniekiem. Laikapstākļi kļuva par nopietnu pārbaudījumu nedēļas nogalē Japānas galvaspilsētā aizvadītajā pasaules junioru čempionātā airēšanā, vēstīja insidethegames.biz. Bažas ir arī Starptautiskajai ūdens sporta federācijai (FINA) par augsto ūdens temperatūru brīvdabas peldēšanai.
Gadu pirms olimpiskā maratona Tokijā sešos rītā +30 grādu karstums
Tieši gadu pirms Tokijas olimpisko spēļu maratona sacensībām gaisa temperatūra pie jaunā Olimpiskā stadiona piektdien sešos rītā sasniedza +30 grādus, turklāt gaisa mitrums pārsniedza 70%, informēja insidethegames.biz. Tokijas olimpisko spēļu maratons sievietēm ir paredzēts 2020.gada 2.augustā, bet vīrieši garāko klasisko distanci skries nedēļu vēlāk.
Gads līdz Tokijas olimpiskajām spēlēm: Latvija rēķinās ar jaunu sportistu sastāvu
Jau pēc nepilna gada atklās Tokijas olimpiskās spēles, kur Latvijas delegācijā varētu būt daudz jaunu sportistu, kas iegūs lielisku iespēju sevi apliecināt visaugstākā līmeņa sacensībās. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) pirmdien ar kurjera starpniecību saņēma oficiālu ielūgumu piedalīties Tokijas spēlēs, kur vairākiem sporta veidiem būs olimpiskā debija. 
Gadu pirms Tokijas olimpisko spēļu sākuma atzīmē ar medaļu prezentēšanu
Tokijas olimpisko spēļu rīkotāji trešdien iepazīstināja ar sacensību medaļu dizainu, atzīmējot precīzi 365 dienas līdz četrgades vērienīgākā sporta notikuma sākumam, vēstīja aģentūra AP. Japānas galvaspilsētā gadadienu līdz spēļu sākumam iezīmēja arī vairāku atskaites pulksteņu iedarbināšana un plakāti Tokijas ielās.
Rīgas jaunajiem sportistiem labākie panākumi Latvijas jaunatnes olimpiādē
Rīgas pilsētas jaunie sportisti izcīnīja lielāko medaļu skaitu Latvijas jaunatnes olimpiādē, kas svētdien noslēdzās Jelgavā. Startējot teju 2800 dalībniekiem no 77 Latvijas novadiem un pilsētām, medaļu kopvērtējumā rīdzinieki iekrāja 195 godalgas, informēja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).
Apstiprina radikālas izmaiņas olimpisko spēļu rīkotāju noteikšanā
Olimpiskās spēles nākotnē kopīgi varēs organizēt vairākas pilsētas, kā arī reģioni un valstu apvienības, turklāt rīkotāju noteikšanā būs iespējams iztikt bez balsojuma ar vairākiem pretendentiem, tā vietā paļaujoties uz īpašas darba grupas ieteikumu, trešdien nolēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) sesijā, apstiprinot izmaiņas Olimpiskajā hartā.
Starptautiskajai amatieru boksa federācijai atņem olimpisko statusu
Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) trešdien anulēja olimpisko statusu Starptautiskajai boksa asociācijai (AIBA), kuras pārraudzībā ir augstākā līmeņa amatieru sacensības, vēstīja aģentūra AP. Kvalifikāciju un boksa turnīru 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs organizēs SOK.
Dainis Dukurs: Siguldas trases attīstība ir jāturpina
Lai gan Zviedrijas pilsētu Stokholmas un Ores kopīgā kandidatūra pirmdien zaudēja Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) biedru balsojumā un neieguva tiesības rīkot 2026. gada ziemas olimpiskās spēles, Siguldas bobsleja un kamaniņu trases attīstība ir jāturpina, raidījumā “Rīta Panorāma” uzsvēra trases direktors Dainis Dukurs.
Jaunākie
Interesanti