Sports / Olimpiskā kustība
Tokijas olimpiskās ceļazīmes jau ieguvušie sportisti tās saglabās
Tokijas olimpiskajām spēlēm jau kvalificējušies sportisti visi saglabās nopelnītās ceļazīmes, lai arī pasākums pārcelts uz 2021.gadu. Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) telekonferencē ar 32 starptautiskajām sporta veidu federācijām ceturtdien nolemts respektēt kvalifikācijas procesā jau sasniegtos rezultātus, par vairāku avotu teikto vēstīja aģentūra AFP.
Tokijas olimpiskās spēles cenšas iekārtot 2021.gada jūlijā–augustā
Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) sadarbībā ar sporta veidu federācijām strādā, lai pārceltās Tokijas olimpiskās spēles 2021.gadā varētu notikt jūlijā–augustā, ceturtdien rakstīja Japānas avīze "Yomiuri". Olimpisko spēļu jauno norises laiku organizatori grib izstrādāt mēneša laikā. 
Japānas Olimpiskā komiteja: Sportistu interesēs būtu mazāka olimpisko spēļu nobīde
Ja dalībnieku veselības labad pieņems lēmumu pārcelt Tokijas olimpiskās spēles, sportistu interesēs būtu mazāka sacensību starta laika nobīde, par Japānas Olimpiskās komitejas (JOK) prezidenta Jasuhiro Jamasitas pirmdien teikto vēstīja "The Japan Times". Japāna bija viena no pirmajām valstīm, kur konstatēja Covid-19, tomēr infekcijas izplatības rādītāji saglabājas zemi, tādēļ valstī lielākoties netraucēti turpinās ierastais dzīves ritms.
Latvijas sportā cer uz Tokijas spēļu izdošanos, iespējamos norises variantus saskata dažādus
Tokijas olimpisko spēļu sākums paredzēts 24.jūlijā, bet situācijas attīstība liecina, ka četrgades lielāko sporta forumu koronavīrusa pandēmijas dēļ varētu pārcelt uz vēlāku laiku. Vairāki Latvijas sportisti, līdzšinējie olimpieši un funkcionāri pirmdien Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pauda cerību, ka olimpiskās spēles izdosies, bet atzina, ka optimālu risinājumu to norisei atrast nav vienkārši.
Jaunākie
Interesanti