Sports / Olimpiskā kustība
Olimpiskās komitejas pārstāvis: Tokijas spēļu atklāšanas pasākums būs trīs uzrunas
Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) Koordinācijas komisijas vadītājs Tokijas olimpisko spēļu rīkošanā Džons Koutss nešaubās par sporta foruma norisi 2021.gadā. Koutss aģentūrai "Reuters" trešdien pastāstīja, ka spēļu norisē daudz kas atšķiries no iepriekš pierastā standarta gan izmaksu samazināšanas nolūkā, gan sportistu drošībai, un būtiskas izmaiņas gaida atklāšanas ceremoniju.
Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Lejnieks: Talanta labākā īpašība ir griba strādāt
Ikvienam ir talants kādā noteiktā jomā, bet augstu mērķu sasniegšanai svarīgākais ir vēlēšanās nepagurstoši strādāt, uzskata par Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāru nule kā kļuvušais Kārlis Lejnieks. Sarunā Latvijas Radio viņš pauda pārliecību, ka Latvija ir daudzpusīgi talantīgiem cilvēkiem bagāta un spēcīgi raksturi ļauj cerēt arī uz turpmākiem panākumiem sportā.
LOK bijušais prezidents Vrubļevskis: Galvenais ir nezaudēt dzīvesprieku
Aldons Vrubļevskis ir mūzikas skolas absolvents, bijušais Latvijas augstskolu čempions šosejas riteņbraukšanā, pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados bijis Rīgas rajona tiesas priekšsēdētājs. 32 gadus Vrubļevskis bijis Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadībā, tai skaitā 16 gadus prezidenta amatā. Raidījumā “Piespēle” Vrubļevskis atgriežas pie LOK saknēm, sporta sistēmas izmaiņām un cerībām, kā sports varētu atgriezties pēc koronavīrusa Covid-19 krīzes.   
Jaunatnes olimpiskās spēles pārceļ četrus gadus vēlāk
Senegālas galvaspilsētā Dakarā 2022.gadā paredzētās jaunatnes olimpiskās spēles notiks 2026.gadā, trešdien paziņoja Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK). Spēles pārceltas pēc Senegālas prezidenta Makija Salla lūguma koronavīrusa pandēmijas dēļ.
Jaunākie
Interesanti