Karsums un Daugaviņš KHL sezonu sāk ar vārtu guvumiem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jauno sezonu lieliski sākuši Latvijas izlases hokejisti Karspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, kuri, spēlējot Maskavas “Spartak” komandas uzvarā pār Habarovskas “Amur” vienību atzīmējās ar vārtu guvumiem, liecina organizatoru informācija.

“Spartak” svētdien svinēja uzvaru pār Habarovskas komandu ar rezultātu 6:3. Daugaviņš uz ledus pavadīja 16 minūtes un 51 sekundi atzīmējoties ar diviem metieniem pa vārtiem, no kuriem viens savu mērķi sasniedza.

Karsuma rēķinā šajā spēlē ne tikai viens vārtu guvums, bet arī trīs spēka paņēmieni. Viņa spēles laiks 18 minūtes un astoņas sekundes.

Savu pirmo KHL sezonas spēli Maskavas “Dinamo” vienībā svētdien aizvadīja arī Miks Indrašis. Viņā spēles laiks bija 13 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā viņš izpildīja divus metienus pa vārtiem. Maskavas “Dinamo” šajā spēlē piekāpās ar rezultātu 2:3 Ufas “Salavat Julajev”.

Čerepovecas “Sevrestaļ”, kas svētdien svinēja uzvaru ar 3:2 pār Novosibirskas “Sibir”, rindās sezonu uzsāka arī aizsargs Artūrs Kulda. Viņš laukumā bija 21  minūti un 58 sekundes, izpildot vienu metienu pa vārtiem, bloķējot trīs pretinieku metienus un pielietojot divus spēka paņēmienus.

Debiju KHL rindās svētdien piedzīvoja Latvijas hokeja izlases treneris Bobs Hārtlijs, kura vadītā Omskas “Avangard” vienība ar 4:0 uzvarēja Jaroslavļas “Lokomotiv”.