Girgensona «Sabres» pēdējā izbraukuma spēlē zaudē Prezidenta kausa ieguvējiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 1 mēneša.

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien ar 1:4 zaudēja Bostonas "Bruins" sezonā pēdējā izbraukuma spēlē un cieta jau sesto neveiksmi pēc kārtas, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. "Bruins" uzvara ļāva iegūt Prezidenta kausu, ko pasniedz labākajai komandai regulārajā sezonā.

Girgensonam bija viens no lielākajiem spēles laikiem, bet rezultativitātes punktus Latvijas uzbrucējs neguva. Laukumā viņš pavadīja 23 minūtes, divreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja divus metienus. Girgensona lietderības rādītājs bija neitrāls.

Bostonas klubs līdz otrās trešdaļas vidum panāca 3:0 pārsvaru, līdz Kodijs Hodžsons viesiem vienus vārtus atguva. Taču pēdējā perioda vidū Davids Krejči "Bruins" vairākumā iemeta ceturtos vārtus.

"Sabres" uzbrucējs Drjū Stafords pēc spēles pastāstīja, ka savainojumu dēļ komanda pēdējā trešdaļā spēlēja praktiski ar divām maiņām, turklāt vārtsargs Mets Hakets pēdējā periodā guva traumu un viņu aizstāja Konors Knaps, kļūstot par sezonā sesto vārtsargu, kas stājies Bufalo kluba vārtos. Traumu dēļ spēli nepabeidza arī uzbrucēji Kriss Stjuarts, Mets d'Agostini un Braiens Flinns, kā arī aizsargs Kristians Erhofs.

Girgensons NHL debijas sezonā 69 spēlēs ir iemetis astoņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles. "Sabres" ar 51 punktu 81 spēlē ir pārliecinoši pēdējā vietā gan Austrumu konferencē, gan līgas kopvērtējumā.  Sezonā pēdējā spēlē "Sabres" svētdien mājās tiksies ar Ņujorkas "Islanders".

Pirms regulārās sezonas pēdējās dienas jau ir zināmas visas komandas, kas spēlēs izslēgšanas turnīrā, taču atlikušo cīņu rezultāti vēl ietekmēs komandu sadalījumu Stenlija kausa pirmajā kārtā.