«Dinamo» savu skatītāju priekšā piekāpjas Maskavas CSKA

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē savu skatītāju priekšā ar 1:4 piekāpās Maskavas CSKA, liecina organizatoru informācija.

Maksims Mamins jau spēles astotajā minūtē izvirzīja masakviešus vadībā, un tikai pirmās trešdaļas pēdējā sekundē Kārteram Eštonam izdevās izlīdzināt spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas sākumā rīdziniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā, taču bīstamu momentu nebija, toties CSKA, turpinot spēli pilnā sastāvā, uzreiz atzīmējās ar vārtu guvumu,  atstājot mājiniekus atkal iedzinēju lomā. 35. minūtē Mamins vēl vairāk palielināja maskaviešu pārsvaru.

Trešajā trešdaļā "Dinamo" rādīja visai bālu sniegumu. Tuvu pie spēles beigām sāpīgu plaukstas savainojumu guva Eštons, bet vēl pēc brīža pēc sadursmes uz ledus palika guļam Miķelis Rēdlihs. Spēlētājs tikai ar grūtībām tika līdz soliņam.

Mazliet vairāk kā trīs minūtes līdz spēles beigām treneris Ģirts Ankipāns pieņēma lēmumu mainīt vārtsargu Andreju Makarovu pret sesto laukuma spēlētāju. Tomēr šāds scenārijs noveda pie vēl viena vārtu zaudējuma - Maminam pirmais "hat trick" karjerā.

“Dinamo” ar 27 punktiem, kas sakrāti 38 spēles, KHL Austrumu konferencē ir pēdējā pozīcijā, un pastarīša lomā visā līgā.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs izbraukumā, cīnoties ar Podoļskas “Vitjaz”.