Tikšanās ar pasaules čempioniem ratiņkērlingā jauktajiem pāriem Poļinu Rožkovu un Agri Lasmanu

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs nosauc sastāvu EČ kvalifikācijas spēlei pret Velsu

Latvijas hokeja līgas pusfinālā HK ''Zemgale/LLU'' otrajā sērijas mačā ar graujošu rezultātu 11:1 sagrauj Rīgas ''Dinamo''

«Zemgale/LLU» hokejisti graujoši uzvar arī otrajā Latvijas čempionāta pusfināla spēlē

Jelgavas komanda "Zemgale"/LLU trešdien izcīnīja panākumu "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijas otrajā mačā. Jelgavas vienība savā laukumā ar rezultātu 11:1 sagrāva Rīgas "Dinamo" un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 2-0.

Pirmajā trešdaļā mājinieku labā divus vārtus guva Ričards Rihards Fomins, bet pa reizei precīzi bija Ričards Bernhards, Pēteris Purmalis un Artūrs Karaša.

Otrā perioda ievadā Renārs Cipruss guva vienīgos "Dinamo" vārtus un atlikušajā spēles daļā "Zemgale"/LLU hokejistiem izdevās pārspēt viesu vārtsargu vēl sešas reizes, ripu pretinieku vārtos raidot Kasparam Ziemiņam, Dānielam Andersonam, Raineram Rulleram, Gustavam Milleram, Patrikam Seilim un Gustavam Krūmiņam.

Trīs rezultatīvas piespēles Jelgavas vienības rindās sakrāja Artūrs Homjakovs.

Uzvarētāju vārtus sargāja Rihards Cimmermanis, kurš tika galā ar 13 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Rūdolfs Gusts Lazdiņš atvairīja 31 ripu un Ralfs Pilsētnieks, kurš nomainīja komandas biedru pēc astoņiem ielaistiem vārtiem, atvairīja vēl 24 pretinieku mestās ripas.

Otrā pusfinālā "Mogo"/LSPA ar 2-0 ir vadībā sērijā ar Rīgas "Prizma".