Daugaviņš un Karsums divatā gūst trīs vārtus Maskavas «Dinamo» uzvarētā spēlē

Kaspars Daugaviņš piektdien guva divus vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kurā ar vienu precīzu metienu izcēlās arī Mārtiņš Karsums, un Latvijas uzbrucēju pārstāvētais Maskavas "Dinamo" mājās ar 7:2 pieveica Bratislavas "Slovan", liecina rīkotāju informācija.

Galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītajā Maskavas komandā Daugaviņš 7. minūtē atklāja rezultātu, savukārt pēdējās trešdaļas sākumā panāca 6:2. Punktu Slovākijas kluba sagrāvei trešā perioda vidū pielika Karsuma gūtie vārti.

Laukumā Daugaviņš pavadīja 16 minūtes (16:03) un piecas reizes meta pa vārtiem. Karsums spēlēja 13 minūtes (13:04), arī piecreiz meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus.

Ar 34 spēlēs iekrātiem 69 punktiem Maskavas "Dinamo" ieņem 4.vietu KHL Rietumu konferencē. Daugaviņš 34 spēlēs ir nopelnījis 25 rezultativitātes punktus (13+12), kļūstot par Maskavas "Dinamo" rezultatīvāko spēlētāju. Karsuma rēķinā ir 12 (4+8) rezultativitātes punkti.