Karsums un Daugaviņš ar rezultatīvām piespēlēm pagarina «Dinamo» zaudējumu sēriju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas „Dinamo” pirmdien Mitiščos pie Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētās Maskavas „Spartak” piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar 2:3, piekāpjoties ceturtajā mačā pēc kārtas, liecina KHL informācija.

Vārtus „Dinamo” labā guva Brendons Makmilans un Kevins Klārks.

Ar rezultatīvu piespēli šajā spēlē izcēlās gan Karsums, gan Daugaviņš.

Pirmā perioda izskaņā viesi guva tā saucamos vārtus ģērbtuvēs, esot precīzi vien pāris sekundes pirms trešdaļas beigām.

Otrajā trešdaļā abām vienībām bija iespēja divas reizes spēlēt skaitliskajā vairākumā. Lai gan bīstamu  momentu netrūka, vārtsargi bija uzdevumu augstumos, neļaujot ripai nonākt vārtu tīkliņā.

Neilgi pēc trešā perioda sākuma vēlreiz ripa atrada ceļu „Dinamo” vārtos, taču pēc atkārtojuma noskatīšanās  tiesneši to neieskaitīja, norādot, ka vārti gūti ar kāju.

Trešdaļas vidū precīzs bija Makmilans, izlīdzinot rezultātu, kam drīz vien sekoja „Dinamo” vairākums. Izmanot maskaviešu noraidījumu neizdevās, bet jau pāris minūtes vēlāk „Spartak” atguva vadību.

Vien pusotra minūte bija nepieciešama Rīgas klubam, lai izlīdzinātu rezultātu, šoreiz precīzam esot Klārkam.

Atlikušajā pamatlaikā rezultāts uz tablo palika līdzsvarā, novedot spēli līdz pagarinājumam.

Papildlaikā pirmo vārtu gūšanas iespēju sarūpēja mājinieki, uzbrukuma smailē saspēlējoties abiem latviešiem. Arī „Dinamo” bija vairākas teicamas iespējas, tomēr papildlaiks noslēdzas bez vārtu guvumiem.

Vienīgo precīzo pēcspēles metienu viesiem sarūpēja Metjū Majone, kamēr „Spartak” ripu vārtos raidīja divas reizes.

Pašlaik Rīgas vienība ar 31 punktu 33 spēlēs balansē uz izslēgšanas spēļu zonas robežas KHL rietumos.

Nākamā spēlē dinamiešiem paredzēta trešdien pret HK „Soči”.