Rīta Panorāma

«Mīlas viesulis Golfa klubā»- «GolfClayderman» personālizstāde

Rīta Panorāma

Intervija ar grupu „L'Chaim”

Daugavas stadionā mājvieta FK «Metta»

«Metta/LU» futbolisti gatavojas pirmajai mājas spēlei «Daugavas» stadionā

Pirmo mājas spēli vēsturiskajā stadionā “Daugava” sestdien aizvadīs Latvijas futbola klubs "Metta/Latvijas Universitāte", kas uzņems "Liepāja/Mogo" vienību. Viens no "Metta/LU" līdzdibinātājiem Ģirts Mihelsons piektdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" priecājās par iespēju Latvijas virslīgas klubam "Daugavas" stadionu padarīt par savu mājas spēļu norises vietu. 

Gan spēlētājiem, gan skatītājiem jauna infrastruktūra palīdz radīt svētku sajūtu, paskaidroja Mihelsons. Viņš atgādināja, ka "Metta/LU" asociē sevi ar Latviju un Latvijas spēlētājiem, tādēļ izvēle par labu "Daugavas" stadionam ir tikai loģiska. Kluba vadība ir gatava arī veltīt papildu pūles, lai nodrošinātu tam nepieciešamās finanses.

Stadiona zālājs pēc divām Latvijas izlases spēlēm tiek kopts, lai būtu labā kvalitātē gan tagad, gan vēlāk rudenī. Mihelsons cer, ka komandas pirmo mājas spēli "Daugavas" stadionā noskatīsies tūkstoš līdzjutēju. Virslīgas spēle sestdien sāksies plkst. 19, bet dažādas aktivitātes būs jau stundu iepriekš. 

Šosezon "Metta/LU" futbolisti "Daugavas" stadionā aizvadīs astoņas mājas spēles, cenšoties nodrošināt līdzjutējiem lielisku gaisotni un īstus futbola svētkus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti