Somijas florbolisti nosargā pasaules čempionu laurus

Līdzšinējie titula īpašnieki somi svētdien Prāgā ar 6:3 pārspēja sīvākos konkurentus Zviedrijas florbolistus pasaules čempionāta finālā un tāpat kā pirms diviem gadiem Rīgā ieguva zelta medaļas.

Izšķirošu pārsvaru Somijas izlase ieguva trešā perioda vidū, trijās minūtēs gūstot trīs vārtus un panākot 5:2. Finālmaču vadīja Latvijas tiesneši Mārtiņš Larinovs un Mārtiņš Gross.

Par čempionāta vērtīgāko spēlētāju (MVP) atzina bronzas godalgas ieguvušās Šveices izlases vārtsargu Paskālu Meijeru.

Somijas izlase līksmo par čempionu kausu

Zviedrija arvien ir florbolā titulētākā valstsvienība, kas uzvarējusi astoņos pasaules čempionātos, turpretim somi zelta godalgas ieguva ceturto reizi.

Spēlē par bronzas medaļām svētdien Šveice ar 4:2 pieveica mājiniekus čehus.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase pēdējā spēlē svētdien uzvarēja Vāciju un čempionātu noslēdza 5.vietā.