Latvija - Čehija 3:0

Florbols

PČ florbolā sievietēm. Latvija - Čehija

Spēles momenti. PČ florbolā sievietēm. Latvija - Čehija

Latvijas sieviešu florbola valstsvienība piektdien Slovākijā ar 3:8 zaudēja čehietēm pirmajā spēlē pasaules čempionāta grupas kārtā, lai gan mača sākumā ieguva trīs vārtu pārsvaru. Latvijas izlasi gaida vēl divas spēles grupā, kam sekos dalība izslēgšanas turnīrā.

Latvijas izlasei pietika ar astoņām minūtēm, lai iegūtu 3:0 pārsvaru, kas gan izkusa jau pirmajā trešdaļā.

Annas Ankudinovas telefonintervija

Valstsvienības debitante Anna Ankudinova pēc spēles telefonsarunā Latvijas Televīzijā atzina, ka bija prieks spēlēt un gūt vārtus pret tāda līmeņa komandu kā Čehiju. Taču abu komandu meistarības līmenī bija jaušama būtiska atšķirība, teica florboliste.

Paula Egle izvirza Latviju vadībā

Latvijas izlasei izdevās veiksmīgs spēles sākums, Paulai Eglei jau otrajā minūtē izvirzot komandu vadībā spēlē pret iepriekšējā čempionātā 4.vietu ieguvušo Čehiju.

Anna Ankudinova divkāršo Latvijas pārsvaru

Savukārt izlases debitantes Ankudinovas metiens 7.minūtē pārsteidza Čehijas vārtsardzi un rezultāts kļuva jau 2:0.

Elīza Elizabete Bankava panāk Latvijai 3:0

Tikai minūti vēlāk Elīza Elizabete Bankava šokēja čehietes ar trešo vārtu guvumu.

Taču ar to Latvijas izlases veiksmes brīdis bija pagājis. Čehietes samazināja rezultāta starpību līdz minimumam un pēdējā minūtē pirms pārtraukuma ar vēl diviem vārtu guvumiem pārņēma vadību.

Baibas Jurušas telefonintervija

Bijusī Latvijas izlases spēlētāja Baiba Juruša telefonintervijā Latvijas Televīzijā pēc otrās trešdaļas atzina, ka komandai vēl jāiegūst lielāka psiholoģiskā pārliecība.

Vēl divus vārtus Čehijas izlase guva otrajā trešdaļā un panāca 6:3, bet pēdējā trešdaļā iemesto vārtu skaitu palielināja līdz astoņiem.

Pasaules čempionātā sacenšas 16 valstu izlases, kas sadalītas četrās apakšgrupās. Latvijas valstsvienībai A grupā nākamās pretinieces būs norvēģietes un pasaules vicečempiones somietes attiecīgi sestdien un pirmdien. Pēc divām piektajām vietām iepriekšējos pasaules čempionātos latvietes ir apņēmības pilnas spert nākamo soli uz priekšu un iesaistīties cīņā par godalgām.

Ceturtdaļfinālā uzreiz tiks A un B grupu divas labākās komandas, savukārt A un B grupu trešo un ceturto vietu ieguvējām priekšā būs vēl viena spēle, kurā par vietu ceturtdaļfinālā būs jāspēkojas ar C vai D apakšgrupas divām labākajām izlasēm.