Portugāle iegūst Pasaules kausu pludmales futbolā. Aizraujošākās epizodes

Paragvajā notiekošā pasaules kausa izcīņa pludmales futbolā sasniegusi savu kulmināciju - svētdien Pasaules kausu izcīnīja Portugāle, bet bronzas mačā uzvaras laurus plūca Krievija.

Portugāles pludmales futbolisti ar 6:4 uzvarēja Itāliju, izcīnot Pasaules kausu. Jau no pašas spēles sākuma dominēja tieši portugāļi, lai gan spēles trešajā periodā itāļi izrādīja sīvu pretestību.

Finālspēles spilgtākās epizodes

Apbalvošanas ceremonija

Svētdien bronzas finālā Krievijas izlase spēja atspēlēt  deficītu, un otrajā un trešajā periodā, gūstot trīs bezatbildes vārtus, ar rezultātu 5:4 uzvarēja Japānu un izcīnīja bronzas godalgu.

Spilgtākie bronzas fināla brīži

Pirmā dalību finālā nodrošināja Itālijas izlase, kas ar 8:7 pagarinājumā uzveica Krieviju. Uzvaru pusfināla spēlē itāliešiem nodrošināja Emanueles Zurlo realizēts soda sitiens.

Savukārt portugāļi pusfinālu pret Japānas izlasi noslēdza neizšķirti 3:3, bet uzvaru nodrošināja pēcspēles sitienu sērijā.

Pasaules kausa finālturnīrā startēja 16 valstsvienības, kas sākotnēji bija sadalītas četrās grupās. Pēc apļa izspēles pa divām labākajām katras grupas komandām iekļuva izslēgšanas turnīrā, kas sākās ar ceturtdaļfinālu.