Aicina interesentus iesaistīties Rīgas sporta attīstības plānošanā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina sporta sabiedrību un iedzīvotājus, kuri vēlas iesaistīties sporta attīstības plānošanā galvaspilsētā, pieteikties dalībai Rīgas II Sporta konferencē, kas notiks trešdien, 30. oktobrī.

Konferencē notiks diskusijas četrās darba grupās - sporta izglītības pieejamība un sporta meistarības pilnveides iespējas; skolēnu fizisko spēju dinamikas novērtēšanas pilotprojekta "Sports. Prieks. Kustība" īstenošana; nevalstisko sporta organizāciju un pašvaldības sadarbības formas; kā arī prioritāri atbalstāmo sporta veidu identificēšanas kritēriji Rīgā.

Darba grupās tapušos rezultātus iekļaus Rīgas sporta attīstības rīcības programmā. Konferences dalībniekus uzrunās arī Rīgas domes vadība, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Olimpiskās vienības un Rīgas pašvaldības institūciju pārstāvji.

Lai plānotu un organizētu darba grupas, dalībniekus aicina pieteikties līdz 28.oktobrim, norādot sev vēlamo darba grupu, vārdu, kontaktinformāciju un pārstāvēto organizāciju. Pieteikties dalībai darba grupās varēs arī konferences dienā no plkst. 9.15 līdz 10 Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte" pie reģionālā sporta centra "Sarkandaugava".

Rīgas II Sporta konference ir viens no Rīgas sporta gada pasākumiem, un to organizē, lai izvērtētu I Sporta konferencē tapušās rezolūcijas īstenošanu, kā arī, lai sagatavotu priekšlikumus pilsētas sporta attīstības rīcības plānam, uzklausot sporta dzīvē iesaistīto personu viedokļus un ierosinājumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti