Dienas ziņas

Uzbrukums Krievijā – vairāk jautājumu nekā atbilžu

Dienas ziņas

Dienas ziņas

"Apvienība Iedzīvotāji" pievienosies partijai "Platforma 21"

«Apvienība Iedzīvotāji» pievienosies partijai «Platforma 21»

Šodien uz kongresu pulcējās ārpus parlamenta esošā partija "Platforma 21". Kongresā izskanēja apņemšanās startēt nākamgad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās. Plānots, ka partijai pievienosies "Apvienība Iedzīvotāji", kura plašāk zināma kā Kaspara Upaciera veidota partija.

Partija "Platforma 21" veidojusies no partijas "KPV LV", vēlāk pārtopot par partiju "Katram un Katrai", līdz tā apvienojusi domubiedrus zem pašreizējā nosaukuma. Partija lēmusi, ka būtu nepieciešama partiju konsolidācija, un kā tuvākais sabiedrotais izraudzīta "Apvienība Iedzīvotāji".

Partijas "Platforma 21" priekšsēdētājs Raimonds Lazdiņš norādīja, ka abām partijām ir tuvi uzskati, tāpēc "Apvienība Iedzīvotāji" ir pieņēmusi lēmumu pašlikvidēties un pievienoties "Platforma 21".

Tikmēr Upacieris sprieda, ka dažādi pēdējo gadu lēmumi sarežģījuši mazo partiju pastāvēšanu: "Viens nav karotājs, tāpēc aicinu mazās partijas meklēt sabiedrotos un īstenot savus lielos plānus."

"Platforma 21" sākusi sarunas par sadarbību arī ar Venta Armanda Kraukļa vadīto "Vidzemes partiju" un tiekot saskaņots sadarbības līgums, atklāja Lazdiņš.

Saskaņā ar socioloģisko aptauju datiem, "Platforma 21" atbalsts sabiedrībā svārstās ap 0,4%.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti