Melbārža divnieks izcīna 5. vietu, Ķibermaņa divieks - 16. (papildināts ar audio)

Oskara Melbārža pilotētais divnieks bobsleja sacensībās ieguvis piekto vietu, no uzvarētāja Aleksandra Zubkova vadītā boba četros braucienos atpaliekot 1.09 sekundi. No bronzas Latvijas pirmo ekipāžu šķīra 21 sekundes simtdaļa. Ķibermaņa vadītajai Latvijas otrajai ekipāžai - stabila 16. vieta. 

Pēc finiša Oskars Melbārdis atzina, ka, viņaprāt, šie bijuši stabilākie braucieni viņa karjerā. Viss esot ticis izdarīts pēc tīrākās sirdsapziņas. Arī stūmējs Daumants Dreiškens ar rezultātu ir apmierināts, un uzsver, ka četriniekos varētu būt vēl labāk:

Melbārdis un Dreiškens par izcīnīto 5. vietu

Oskars Ķibermanis tikmēr atzīst, ka gribējies nobraukt labāk, taču nav izdevies. Savu nosprausto mērķi, kuru viņš gan neatklāj, Ķibermanis neesot izpildījis. Tagad visas cerības uz četriniekiem:

Ķibermanis par izcīnīto 16. vietu

Zelta medaļu izcīnīja mājnieka Aleksandra Zubkova ekipāža, sudrabs Šveices pirmajai ekipāžai ar pilotu Beātu Hefti, kurš piekāpās Zubkovam par 0,66 sekundēm, bet bronza - amerikāņa Stīvena Holkomba divniekam. 

Pēdējā braucienā smagākās kļūdas pieļāva Kanādas pirmā ekipāža, atkrītot uz sesto vietu, savukārt Krievijas otrā ekipāža uzrādīja ļoti labu laiku, paceļoties uz ceturto vietu.

Latvijas pirmajai ekipāžai - pilotam Oskaram Melbārdim un stūmējam Daumantam Dreikšenam - labākais starta laiks gan pēdējā braucienā, gan četru braucienu kopsummā. 

Latvijas bobsleja izlasei vēl ir cerība uz medaļām četrniekos. Sacensību pirmie divi braucieni gaidāmi sestdien 18:30 un 20:00, bet pēdējie divi - svētdien 11:30 un 13:00.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti