Sports / Bobslejs
Latvijas bobslejisti sezonas sākumā izlaidīs Pasaules kausa posmus Ziemeļamerikā
Latvijas bobslejisti nedosies uz Pasaules kausa sezonas pirmajiem posmiem Ziemeļamerikas trasēs, ceturtdien nolēma Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) valde. Lēmums pieņemts loģistikas un finanšu apsvērumu dēļ, bet ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka jaunajiem pilotiem vēl ir nepietiekama pieredze braukšanai bīstamās trasēs.
Bobsleja treneris Miņins vēlas «maģistra darbu» Ķīnā, lai vēlāk strādātu Latvijas izlasē
Bobsleja treneris Jānis Miņins pēc Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm var izskatīt jaunus darba piedāvājumus, tomēr viņš sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" atklāja, ka labprāt turpinātu ieguldīt spēkus Ķīnas izlases sagatavošanā. Tālākā nākotnē Miņins labprāt atgrieztos strādāt Latvijas izlasē, bet tam viņš vēl grib uzkrāt lielāku zināšanu bāzi.
Jaunie bobslejisti kaldina prasmes Ziemeļamerikā; par nākamo sezonu daudz neskaidrību
Starptautiskā bobsleja sezona noslēdzās līdz ar Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm, taču ne visi bobslejisti ķiveres nolikuši plauktiņā, lai tās atkal izvilktu rudenī, – daži pēc sezonas noslēguma vēl devušies uz Ziemeļameriku, lai apgūtu trases šajā pasaules daļā. Uz treniņiem sarežģītajā Leikplesidas trasē devušies arī Latvijas jaunie bobslejisti, tostarp olimpisko spēļu dalībnieks divniekos Emīls Cipulis. Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis sarunā ar LSM.lv pastāstīja gan par jauno bobslejistu treniņiem ASV, gan par nacionālās izlases aktualitātēm.
Filmas «Melbārdis» režisors Tripāns: Šis ir stāsts par īstu veci
Oskars Melbārdis – viens no visu laiku izcilākajiem Latvijas bobslejistiem. Sportists vasarā noslēdza savu karjeru, taču viņš mūžam paliks Soču olimpisko spēļu čempions. Filmas "Melbārdis" režisors Armands Tripāns sarunā ar lsm.lv sacīja, ka Melbārdis ir ''īsts vecis visās dzīves jomās'', jo viņš ir ne tikai izcils sportists, bet arī lieliska personība ārpus trases.
Jaunākie
Interesanti