Melbārža četrinieks pēc pirmā brauciena 0,08 sekundes atpaliek no trešās vietas

Phjonchanas olimpsikās spēlēs bobslejā četrinieku ekipāžām pēc pirmā brauciena Oskara Melbārža četrinieks ierindojās ceturtajā vietā, no trešās vietas atpaliekot vien 0,08 sekundes, bet Oskara Ķibermaņa - 15. vietā.

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu braucienu veica 48,82 sekundēs, ierindojoties ceturtajā vietā.

Oskara Melbārža ekipāžas pirmais brauciens

Ķibermaņa pilotētais četrinieks ar stūmējiem Jāni Jansonu, Helviju Lūsi un Matīsu Mikni braucienu veica 49,18 sekundēs, ieņemot 15. pozīciju.

Oskara Ķibermaņa četrinieka pirmais brauciens

Pirmajā braucienā ātrākā bija vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, no kuras Melbārža četrinieks atpalika 0,28 sekundes, bet Ķibermaņa - 0,64 sekundes.

Otrajā vietā pēc pirmā brauciena mājienieka Vona Jondžona četrinieks, kas no līdera atpaliek 0,11 sekundes, bet trijnieku noslēdz vācieša Niko Valtera ekipāža, zaudējot Frīdriham 0,20 sekundes.

Otrais brauciens jau plkst. 3.55, bet izšķirošie trešais un ceturtais - olimpisko spēļu noslēguma dienā svētdien. Tiešraides LTV7 un LSM.lv.

Jau ziņots, ka divnieku ekipāžās Melbārža pilotētais divnieks izcīnīja bronzas medaļu, savukārt Ķibermaņa četrinieks irindojās devītajā vietā.

Soču olimpiskajās spēlēs Melbārža četrinieks izcīnīja sudraba medaļu, kas pēc Krievijas bobslejistu diskvalifikācijām dopinga skandāla dēļ var vainagoties ar olimpisko zeltu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti