Latvijas biatloniste Baiba Bendika svētdien Austrijā, Hohfilcenē notiekošajā pasaules čempionātā desmit kilometru iedzīšanas sacensībās ierindojās 27. vietā, lai gan startēja ar 50. numuru, liecina organizatoru informācija.

Par sacensību uzvarētāju kļuva vācu biatloniste Laura Dālmeijere, sudrabs baltkrievietei Darjai Domračevai, bet bronzas godalgu izcīnīja čehiete Gabriela Koukalova.

Baiba sašāva visus 20 mērķus. Precizitāte šaušanā ļāva Bendikai pacelties no 50. pozīcijas uz 27. Viņa no uzvarētājas finišā atpalika minūti un 57,6 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere ar 783 punktiem ir Dālmeijere, otrajā vietā ar 760 punktiem Koukalova, bet trešajā ar 702 punktiem ir somiete Kaisa Mekereinena. Bendika ar 35 punktiem ir 67.pozīcijā.

Jau ziņots, ka Bendika piektdien Austrijā sasniedza 50.vietu pasaules biatlona čempionātā 7,5 kilometru sprintā, kur viņai augstāk liedza tikt divas kļūdas šaušanā stāvus. Vēl viena Latvijas sportiste Žanna Juškāne ieguva 95.vietu.