Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Biatloniste Bendika sadarbībā ar treneri Brici «piešaujas» goda pjedestālam
Biatloniste Baiba Bendika ar savu iemīļoto sporta veidu nodarbojas jau 20 gadus. Četrus pēdējos no tiem viņa trenējas Ilmāra Briča vadībā, arvien uzlabojot rezultātus. Sportiste sarunā ar Latvijas Radio pauda pārliecību, ka jau ir sasniegusi līmeni, kas ļauj pamatoti pretendēt uz godalgotām vietām, bet viņas treneris uzteica Baibas gatavību treniņos izdarīt visu iespējamo un neiespējamo, lai sasniegtu savus mērķus. 
Bendika biatlona sezonu noslēdz ar 29. vietu iedzīšanā
Somijā, Kontiolahti trasē, sestdien ar dāmu iedzīšanas sacesnībām noslēdzās šā gada Pasaules kausa sezona biatlonā. Par uzvarētāju negaidīti pirmo reizi karjerā kļuva Francijas sportiste Žilija Simona. Latvijas biatloniste Baiba Bendika finišēja 29. vietā. 
Furkads atvadās ar uzvaru; Rastorgujevu pieviļ šaušana
Biatlona sezona straujiem soļiem tuvojas noslēgumam – Somijā, Kontiolahti, iedzīšanā 12,5 kilometru distancē sestdien par uzvarētāju kļuva francūzis Martēns Furkads, kuram šīs bija atvadu sacensības. Tikmēr Andrejam Rastorgujevam patraucēja kļūdas šaušanā.  Vēlāk, plkst. 16.45 desmit kilometru distancē dosies dāmas, arī Baiba Bendika. Tiešraides replay.lv un LTV7.
Kļūdas šaušanā liedz biatlonistam Rastorgujevam cerības uz medaļu iedzīšanā
Latvijas spēcīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Baltkrievijā ieguva 10.vietu Eiropas čempionāta pēdējās sacensībās vīriešiem - 12,5 kilometru iedzīšanas distancē, liecina organizatoru informācija. Cerības uz vēl vienu medaļu kontinenta meistarsacīkstēs Rastorgujevam liedza sešas kļūdas šaušanā.
Jaunākie
Interesanti