Sports / Biatlons
Biatlona sezonas noslēgumā ielīksmo Latvijas sportistu panākumi pasaules čempionātā
Labākie biatlonisti svētdien līdz ar pēdējā Pasaules kausa posma izskaņu Kanādā noslēdza sezonu. Lai gan godalgotu panākumu Pasaules kausā latviešiem šosezon nebija, pašmāju vadošie biatlonisti pierādīja piederību elitei, bet jaunie sportisti progresēja. Vislabāk padevās pasaules čempionāts, kur Andrejs Rastorgujevs izcīnīja vēsturisku sudraba medaļu.
(papild...
Biatlonists Rastorgujevs sezonas pēdējās sacensībās izcīna devīto vietu. Spilgtākās epizodes (papildināts)
Svētdien Kenmorā, Kanādā, ar titulētā Norvēģijas biatlonista Juhannesa Tinjesa Bē uzvaru 15 kilometru sacensībās distancē ar kopēju startu noslēdzas Pasaules kausa sezona biatlonā. Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs šajās sacensībās izcīnīja augsto 9. vietu. Sezonas kopvērtējumā viņš ierindojās 17. vietā, kas ir trešais labākais rezultāts karjerā.
Latvijas biatlonisti stafetē finišē 10. vietā, sasniedz sešos gados labāko rezultātu. Galvenie notik...
Latvijas biatlonisti stafetē finišē 10. vietā, sasniedz sešos gados labāko rezultātu. Galvenie notikumi (papildināts)
Latvijas vīriešu biatlona kvartets piektdien ASV finišēja 10. vietā Pasaules kausa priekšpēdējā posma stafetē, sasniedzot sezonā labāko rezultātu. Iepriekš labākais rezultāts latviešiem bija iegūta 12. pozīcija, bet TOP10 pēdējoreiz tika sasniegts 2017./2018. gada sezonā, kad vēl startēja pašreizējais izlases treneris Ilmārs Bricis.