Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Biatloniste Bendika: Finanšu situācija satrauc, liek domāt par nākotni
Latvijas spēcīgākā dāmu biatloniste Baiba Bendika sporta rezultātu kāpumam pakārto visu dzīvi, taču finansiāli situācija, viņasprāt, ir kļuvusi kritiska un sponsorus atrast kļuvis arvien grūtāk. Sportiste ir neziņā, vai varēs jaunajā sezonā pilnvērtīgi startēt, kā arī neslēpj, ka vēl viens risinājums varētu būt pārcelšanās uz citas valsts izlasi, lai kā viņa to nevēlētos.
Biatloniste Bendika finišē ceturtajā desmitā Pasaules kausa posma sprintā
Pasaules kausa izcīņā biatlonā sezonas pēdējā posma pirmajās sacensībās Baiba Bendika ceturtdien Holmenkollenā, Norvēģijā, dalīja 34.vietu 7,5 kilometru sprintā sievietēm. Deviņus no 10 mērķiem sašāvusī Latvijas biatloniste tika pie kopvērtējuma punktiem un nodrošināja dalību iedzīšanas distancē. 
Itālijai otrais zelts masu startā, Rastorgujevs vien 25. pozīcijā
Pasaules čempionāts biatlonā svētdien noslēdza Itālijas sportista Dominika Vindiša uzvara masu startā. Tikmēr Andrejs Rastorgujevs puteņa laikā nespēja būt prezīcs ugunslīnijās un pietiekami ātrs, un ierindojās 25. pozīcijā, liecina organizatoru informācija.
Masu startā sievietēm Bendika 27. vietā, par pasaules čempioni kļūst Vīrere
Pasaules čempionāts biatlonā, kas risinās Zviedrijā, strauji tuvojas noslēgumam, un šo turnīru noslēgs masu starta sacensības. Pirmās uz startu devās dāmas, un par pasaules čempioni tika kronēta itāliete Doroteja Vīrere, izcīnot savai valstij pirmo zeltu vēsturē šajā disciplīnā. Plkst. 16.50 masu starts kungiem. Tiešraides LTV7 un REPLAY.lv.
Jaunākie
Interesanti