Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Latvijas biatlonisti gatavojas pirmajām sacensībām šovasar
Latvijas vadošie biatlonisti gatavojas Latvijas čempionātam vasaras biatlonā, kuru pirmais posms paredzēts jau nedēļas izskaņā. Tā ir lieliska iespēja vasarā labāk sagatavoties gaidāmajai sezonai, kā arī aizvadīt treniņus sacensību režīmā, stāstā Baiba Bendika.
Biatlonists Rastorgujevs: Ģimene dod emocionālu spēku, bez tā fiziski neko nepaveikt
Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs gatavošanos nākamajai sezonai ir sācis ar fiziskās sagatavotības nostiprināšanu un drīzumā sāks arī šaušanas treniņus, bet par ne mazāk svarīgu viņš uzskata iespēju pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Sportists Latvijas Radio pastāstīja, ka bez tuvu cilvēku nodrošinātā pozitīvā emocionālā lādiņa nav cerību uz labiem rezultātiem trasē nākamajā sezonā.
Alūksnes jaunos biatlonistus debija augstākajā līmenī motivē kļūt labākiem
Alūksnes jaunie biatlonisti ir gandarīti par aizvadīto sezonu un iespēju debitēt Pasaules kausa sacensībās, vienlaicīgi apzinoties, ka vēl ir tikai sarežģītā meistarības ceļa sākumā. Biatlons ir sporta veids, kur ļoti daudz  var un vajag strādāt individuāli, saņemot uzdevumus no trenera, turklāt ārkārtējās situācijas dēļ saziņa praktiski notiek tikai neklātienē.
Biatloniste Bendika sadarbībā ar treneri Brici «piešaujas» goda pjedestālam
Biatloniste Baiba Bendika ar savu iemīļoto sporta veidu nodarbojas jau 20 gadus. Četrus pēdējos no tiem viņa trenējas Ilmāra Briča vadībā, arvien uzlabojot rezultātus. Sportiste sarunā ar Latvijas Radio pauda pārliecību, ka jau ir sasniegusi līmeni, kas ļauj pamatoti pretendēt uz godalgotām vietām, bet viņas treneris uzteica Baibas gatavību treniņos izdarīt visu iespējamo un neiespējamo, lai sasniegtu savus mērķus. 
Bendika biatlona sezonu noslēdz ar 29. vietu iedzīšanā
Somijā, Kontiolahti trasē, sestdien ar dāmu iedzīšanas sacesnībām noslēdzās šā gada Pasaules kausa sezona biatlonā. Par uzvarētāju negaidīti pirmo reizi karjerā kļuva Francijas sportiste Žilija Simona. Latvijas biatloniste Baiba Bendika finišēja 29. vietā. 
Furkads atvadās ar uzvaru; Rastorgujevu pieviļ šaušana
Biatlona sezona straujiem soļiem tuvojas noslēgumam – Somijā, Kontiolahti, iedzīšanā 12,5 kilometru distancē sestdien par uzvarētāju kļuva francūzis Martēns Furkads, kuram šīs bija atvadu sacensības. Tikmēr Andrejam Rastorgujevam patraucēja kļūdas šaušanā.  Vēlāk, plkst. 16.45 desmit kilometru distancē dosies dāmas, arī Baiba Bendika. Tiešraides replay.lv un LTV7.
Kļūdas šaušanā liedz biatlonistam Rastorgujevam cerības uz medaļu iedzīšanā
Latvijas spēcīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Baltkrievijā ieguva 10.vietu Eiropas čempionāta pēdējās sacensībās vīriešiem - 12,5 kilometru iedzīšanas distancē, liecina organizatoru informācija. Cerības uz vēl vienu medaļu kontinenta meistarsacīkstēs Rastorgujevam liedza sešas kļūdas šaušanā.
Jaunākie
Interesanti