Rastorgujevs iedzīšanas sacensībās pakāpjas uz 30. pozīciju

Austrijā, Hohfilcenē sestdien Pasaules kausa posmā biatlonā Latvijas šā brīža labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs iedzīšanas sacensībās pieļāva kļūdas ugunslīnijā, kas liedza viņam pakāpties augstāk par 30. vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva francūzis Fijons Maijē, kurš bija precīzs šautuvēs un trasi veica 32 minūtēs un 38,7 sekundēs. Otrajā vietā, atpaliekot no Maijē 25,5 sekundes, ierindojās Emiljēns Žakelēns, arī biatlonists no Francijas. Savukārt trijnieku noslēdza norvēģis Johaness Dāle, kurš no uzvarētāja atpalika 49,5 sekundes.

Līderu finišs

Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Andrejs Rastorgujevs, kurš piektdien sprinta sacensībās ierindojās 36. vietā.

Pirmajā ugunslīnijā Rastorgujevs bija precīzs, un no 36. vietas spēja pakāpties jau uz 20. pozīciju. Arī otrajā šautuvē Andrejs bija nevainojams, pakāpjoties jau uz 16. pozīciju. Trešajā šautuvē Rastorgujevs tomēr nopelnīja vienu soda apli un noslīdēja uz 19. pozīciju.

Noslēdzošajā ugunslīnijā Rastorgujevs kļūdījās divas reizes, kas viņam liedza cerības uz ļoti augstvērtīgu rezultātu - viņš noslīdēja uz 29. pozīciju. Finišēja Andrejs 30. pozīcijā, no uzvarētāja atpaliekot divas minūtes un 37,4 sekundes.

Edgars Mise un Roberts Slotiņš, kuri sprintā ieņēma attiecīgi 72. un 95. vietu, iedzīšanas sacensībām nekvalificējās.