Rastorgujevs atgūstas pēc operācijas un sāk gatavoties nākamajam olimpiskajam ciklam

Latvijas labākajam biatlonistam Andrejam Rastorgujevam nesen apritēja 30 gadi. Mēnesi alūksnietim nācās iztikt bez sportošanas, bet tagad viņš palīdz lauku darbos.

Andrejam aprīlī veikta deguna operācija, tieši tādēļ mēnesi viņam nācies palikt bez sportošanas. Operācija gan nav bijusi tā sarežģītākā, tomēr rehabilitācijas periods bija nepieciešams, “Sporta studijai” skaidroja alūksnietis. “Līdz ar to man mēnesis bija ārā,” piebilda biatlonists, pastāstot, ka mēnesi baudījis Latviju un skaisto laiku. “Tagad mēnesis ir apkārt, sāku pamazām kaut ko darīt,” atklāja Andrejs.

Laiks pēc Phjončhanas olimpiādes Andrejam bijis pārdomām pārpildīts. Ko darīt tālāk - vai gatavoties Pekinas spēlēm, ko mainīt karjeras izaugsmē. Pēc Korejas spēlēm viņam esot bijuši vairāki ļoti vilinoši piedāvājumi pārstāvēt citas valstis, taču Andrejs paliks dzimtenē un turpinās pārstāvēt Latviju! Būs izmaiņas komandā, taču tās Rastorgujevs vēl neatklāj.

Par gaidāmajām izmaiņām gan aģentūrai LETA atklāja līdzšinējais Rastorgujeva treneris Intars Berkulis. "Kopā esam ļoti daudz strādājuši, taču pēc olimpiskajām spēlēm Andrejs vēlējās pārmaiņas," aģentūrai LETA sacīja Berkulis. "Līdz ar to turpmāk mūsu sadarbība vairs nebūs tik cieša, kā līdz šim. Palikšu konsultanta statusā, taču vairs nedošos līdzi Andrejam uz sacensībām. Viņš ir jauna trenera meklējumos un cik zinu, tad šobrīd veic pārrunas ar vairākiem speciālistiem."

Pēc olimpiskajām spēlēm Andrejam bijis neliels ''aptumsums'', jo četru gadu sagatavošanās process nav viegls un ir ļoti liela atbildība pret valsti, pret ģimeni un atbalstītājiem. Tomēr viņš nolēmis nemest plinti krūmos un turpināt savas sportista gaitas.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Biatlons
Sports
Jaunākie
Interesanti