Pasaules kausa posmā biatlonā dāmu stafetē nepārspētas paliek norvēģietes

Austrijā, Hohfilcenē sestdien turpinās Pasaules kausa posms biatlonā, kur 4x6 km stafetē pārliecinoši uzvarēja Norvēģijas biatlonistes.

Par sacensību uzvarētājām kļuva Norvēģijas komanda ar Karolini Knottenu, Ingridu Landmarku Tandrevoldi, Tirilu Ekhofu un Marti Reiselandi sastāvā. Norvēģietes ugunslīnijās pieļāva tikai vienu kļūdu, un finišēja stundā, astoņās minūtēs un 4,3 sekundēs.

Līderes finiša taisnē

Otrajā vietā ierindojās Francijas biatlonistes, pieļaujot ugunslīnijā četras kļūdas un 24,5 sekundes atpaliekot no līderēm. Tikmēr trešās palika zviedrietes ar vienu kļūdu šautuvē. Zviedrijas biatlonistes no norvēģietēm atpalika 32,5 sekundes.

Jau vēlāk, plkst. 15.35 tiešraidē 12,5 kilometru iedzīšanas sacensības vīriem. Latviju šajās sacensībās pārstāvēs Andrejs Rastorgujevs, kurš piektdien sprinta sacensībās ierindojās 36. vietā.

Edgars Mise un Roberts Slotiņš, kuri sprintā ieņēma attiecīgi 72. un 95. vietu, iedzīšanas sacensībām nekvalificējās.