Desmit kilometru iedzīšanas sacensībās triumfē Dālmeiere

Somijā Kontiolahti notiekošajā Pasaules kausa astotā posma biatlonā desmit kilometru iedzīšanas sacensībās sievietēm sestdien uzvarēja kopvērtējuma līdere vāciete Laura Dālmeiere, liecina organizatoru informācija.

Dālmeiere startēja kā otrā, taču četrās ugunslīnijās pieļautā tikai viena kļūda un ātrais slēpojums ļāva Vācijas sportistei izvirzīties līderpozīcijā.

Otrajā vietā ierindojās francūziete Marī Dorēna – Abēra, bet trešajā palika itāliete Liza Vitoci.

Dālmeiere ir Pasaules kausa kopvērtējuma līdere ar 1137 punktiem. Otrajā vietā ar 970 punktiem ir čehiete Gabriela Koukalova, bet trešā somiete Kaisa Mekereinena ar 883 punktiem.

Latvijas biatloniste Baiba Bendija, kura piektdien sprintā ierindojās 62. vietā un nekvalificējās iedzīšanai, kopvērtējumā ar 44 punktiem ieņem 68. vietu.