Biatloniste Bendika finišē 66.vietā Pasaules kausa posmā sprintā

Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Pasaules kausa izcīņas astotajā posmā ASV pēc trim kļūdām šaušanā ieguva 66.vietu 7,5 kilometru sprintā. Bendika nekvalificējās iedzīšanas distancei, kur startēs 60 labākās sprinta dalībnieces.

Uzvarēja norvēģiete Marte Olsbu Roiselanda, kura šāva bez kļūdām un finišēja pēc 19 minūtēm un 47,6 sekundēm. Uzvarētājai 11,5 sekundes zaudēja otro vietu ieguvusī somiete Kaisa Mekereinena, kura slēpoja vienu soda apli. Trešo vietu izcīnīja nekļūdīgi šāvusī vāciete Franciska Hildebrande 21,4 sekundes aiz uzvarētājas.

Bendika 84 dalībnieču konkurencē no uzvarētājas atpalika trīs minūtes un 22,4 sekundes. Vienu soda apli Bendika slēpoja pēc šaušanas guļus, bet stāvus Latvijas sportiste ugunslīnijā atstāja neskartus divus mērķus.

Posma turpinājumā Soldžerholovā, Jūtas štatā, piektdien sprintā startēs vīrieši, sestdien būs iedzīšanas distances gan kungiem, gan dāmām, bet svētdien risināsies jauktās stafetes. ASV notiek pēdējais Pasaules kausa posms pirms pasaules čempionāta, kas martā risināsies Estersundā, Zviedrijā.