Radio «Pieci.lv» uz laiku pārtrauc darbu

Viens no Latvijas radio kanāliem – "Pieci.lv" – šovasar uz laiku pārtraucis darbu. Kā uzsver Latvijas Radio, "Pieci.lv" plānots atgriezt ēterā vasaras beigās. "23. augustā būsim priecīgi jums piedāvāt klausīties tādu radio, kādu vēl līdz šim nekad nebūsiet Latvijā dzirdējuši," sola Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv" radošais direktors un ētera personība Toms Grēviņš.

Kā LSM pavēstīja Latvijas Radio pārstāve Liene Pālēna, no 23. augusta jauniešu multimediālā platforma Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv" piedzīvos vērienīgas pārmaiņas un līdz ar jaunām ētera personībām un attīstītāku lineāro ēteru un multimediālo saturu iegūs jaunu skanējumu.

Šie jaunumi tika izziņoti "Pieci.lv" 10. dzimšanas dienas pasākumā mūzikas festivāla "Positivus" ietvaros, atskatoties uz desmitgades spilgtākajiem mūzikas notikumiem un radiostacijas paveikto.

"Raiņa citāts "Pastāvēs, kas pārvērtīsies" šoreiz nebūs par Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv", jo tas, ka jauniem cilvēkiem paredzētai popmūzikas radiostacijai ir jāmainās regulāri, ir jau ielikts tās pamatakmenī. Pēc vasaras sākuma "izlaidumu laika", kad Latvijas Radio 5 pameta vairākas klausītāju iemīļotas radio personības, kas ar mums bijušas kopš pirmsākumiem, gaidāmās pārmaiņas ir loģiska pieturzīme, kas, starp citu, šīs radiostacijas stāstā nav pirmā. Tagad ir pienācis laiks uztaisīt pamatīgu remontu, ko ēterā pavadīs īstas radio vasaras brīvdienas.

Varētu pat teikt – laiks šķaidīties ar visspilgtākajām krāsām!

Uzreiz pēc tam – 23. augustā – būsim priecīgi jums piedāvāt klausīties tādu radio, kādu vēl līdz šim nekad nebūsiet Latvijā dzirdējuši," sola Toms Grēviņš.

"Pieci.lv" kanāla direktors Kārlis Kazāks norāda, ka izvērstāka informācija par izmaiņām ēterā plašākai sabiedrībai tiks darīta zināma augusta sākumā. Pēc Kazāka domām, šobrīd ir īstais brīdis uz mirkli piestāt, ievilkt elpu, lai jau vasaras izskaņā atgrieztos pavisam svaigā skanējumā un ar jaunu informācijas piedāvājumu.

"Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv" ir īpaša platforma Latvijas mediju vidē. Viens no mūsu uzdevumiem ir nepārtraukti spēt uzrunāt arvien jaunu auditoriju, veicinot demokrātiskas, atvērtas, iekļaujošas, cilvēcīgas un drosmīgas sabiedrības veidošanos. Šobrīd esam gatavi nākamajam pakāpienam, lai būtu vienā solī ar jauniešu auditorijas mainīgajiem paradumiem informācijas iegūšanā. Esam atjaunojuši satura veidošanas kodolu un motivēti piedāvāt ne vien šodienai atbilstošu, bet arī Latvijas sabiedrībai un mūzikas industrijai vērtīgu mediju.

Ir īstais brīdis uz mirkli piestāt, ievilkt elpu, lai jau vasaras izskaņā atgrieztos pavisam svaigā skanējumā un aizraujošā informācijas piedāvājumā.

Kas notiks vasarā? Mēs satiksimies ar klausītājiem neierastos ētera un sociālo tīklu formātos, paralēli cītīgi pucējot un spodrinot instrumentus jaunajam cēlienam," norāda "Pieci.lv" direktors Kārlis Kazāks.

Latvijas Radio 5 – "Pieci.lv" 10 gadu laikā būtiski veicinājis jauno mūzikas talantu attīstību, radījis vienīgo platformu Latvijā repa un hiphopa izpildītājiem, popularizējis Latgales popmūziku. Tāpat līdz ar "Pieci.lv" dīdžeju skolas izveidi veicināta jauniešu izaugsme par spilgtām ētera personībām. Bet viens no lielākajiem kanāla sasniegumiem ir Latvijas lielākā labdarības maratona "Dod pieci!" izveidošana un organizēšana. Šogad labdarības maratons "Dod pieci!" notiks jau desmito reizi.

"Pieci.lv" ir saturiski plašākā un daudzveidīgākā jauniešu multimediālā platforma Latvijā, kuru klausās vairāk nekā 153 tūkstoši cilvēku nedēļā (Kantar TNS 2022. gada dati).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti