Labdarības maratonā «Dod pieci!» iegūtais dators ukraiņu jaunietim Borisam ļaus studēt
Labdarības maratonā «Dod pieci!» iegūtais dators ukraiņu jaunietim Borisam ļaus studēt
Ar rekordlielu ziedojumu summu šogad noslēdzās labdarības maratons "Dod pieci" un jau saņemti simtiem palīdzības lūgumi no Latvijā mītošiem Ukrainas kara bērniem. Kā pirmais ziedotāju atbalstu datora iegāde saņēma Smiltenē patvērumu radušais Boriss Juščenko. 11. klases skolēns līdz šim visus mājasdarbus, ko bija jānodod drukātā veidā, rakstīja savā mobilajā telefonā. Tāpēc viņš ir ļoti priecīgs, ka nu var izmantot datoru paralēlajām mācībām Smiltenē un dzimtenē.
DJ Grēviņš veiksmīgi pieveic savu septīto «Dod pieci!» maratonu
(papildināts)
DJ Grēviņš veiksmīgi pieveic savu septīto «Dod pieci!» maratonu (papildināts)
DJ Toms Grēviņš ceturtdien, 22. decembrī īsi pirms plkst. 20.00 noskrējis savu septīto šī gada labdarības akcijas "Dod pieci!" maratonu ar mērķi savākt 10 000 eiro ukraiņu bērnu atbalstam Latvijā. Grēviņš skrējienu uzsāka no "Dod pieci!" stikla studijas Vecrīgā kopā ar prāvu pulku atbalstītāju, un turpināja skrējienu ap Vērmanes dārzu. 42 kilometru distanci viņš pieveica 4 stundās un 14 minūtēs. Šīs dienas skrējiena atbalstītājs ir lielveikalu tīkls "Rimi".
«Dod pieci!» pēdējā diena: Līdz plkst. 18 saziedoti jau 594 853 eiro; sasniegts arī jauns pasaules r...
«Dod pieci!» pēdējā diena: Līdz plkst. 18 saziedoti jau 594 853 eiro; sasniegts arī jauns pasaules rekords (papildināts)
Labdarības maratona "Dod pieci!" pēdējā dienā līdz plkst. 18.00 ukraiņu bērnu atbalstam saziedoto līdzekļu apjoms sasniedzis 594 853 eiro, bet saņemto palīdzības pieprasījumu skaits pārsniedzis četrus simtus. Maratona laikā sasniegts arī jauns pasaules rekords – 3200 kilometri uz velo trenažiera, ko paveicis ultra velomaratonists Arvis Sprude.
Velomaratonistam Sprudem «Dod pieci!» pēdējā dienā līdz pasaules rekordam atlikuši 180 km
Velomaratonistam Sprudem «Dod pieci!» pēdējā dienā līdz pasaules rekordam atlikuši 180 km
Ultra velomaratonists Arvis Sprude labdarības maratona "Dod pieci!" pēdējās dienas rītā uz velo trenažiera pieveicis jau 3020 kilometrus, un no jauna pasaules rekorda – 3200 km – viņu šķir vien 180 km. Atlikušo distanci sportists apņēmies pieveikt līdz ceturtdienas vakara plkst. 21.00, lai pēc tam būtu klāt akcijas "Dod pieci!" noslēgumā stikla studijā.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd