Rīta Panorāma

Zoodārzam ambiciozi nākotnes plāni

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

"Tīklā" – LNSO vasarnīcā dejas izrāde tīņiem un vecākiem

«Tīklā» – LNSO vasarnīca aicina uz dejas izrādi tīņiem un vecākiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) mūzikas festivālā "LNSO vasarnīca 2022" šīs nedēļas nogalē pusaudžus un viņu ģimenes aicina uz laikmetīgās dejas izrādi "Tīklā". Radošā komanda savā izrādē akcentē tīņu izjūtas, kad viens īkšķītis – like – sociālajos tīklos var ietekmēt jaunieša dzīvi.

Laikmetīgās dejas izrādes "Tīklā" radošā komanda ir horeogrāfe Liene Grava, dramaturgs Artūrs Dīcis, komponists Rihards Zaļupe un māksliniece Līga Zepa ar trim dejotājiem. Arī izrādes radošā grupa atzina, ka pazīst kāri pēc atzinības sociālajos tīklos.

Dramaturgs Artūrs Dīcis skaidroja, ka izrādes galvenā doma ir iemīlēt sevi. Ar kustību un mūziku skatītāju acu priekšā izaug meitenes stāsts, viņa ir gatava pat nosūtīt kailfoto nezināmajam cilvēkam. Horeogrāfe  Liene Grava akcentēja, ka tēma ir interesanta – paskatīties mūsdienu jaunietī, kas viņu interesē.

Laikmetīgās dejas izrāde "Tīklā" notiks 20. augustā Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūzikas festivālā "LNSO vasarnīca 2022" koncertzālē "Latvija" Ventspilī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti