Jauns direktors, jaunas telpas, jauns izglītības standarts - Zinību diena Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā

Zinību dienā "Ģimenes studija" tiešraidē viesojas Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, kura šo skolas gadu atsāk ar rekonstruētām telpām, mācību aprīkojumu un jaunu direktoru, kurš uzsver, ka skolā uzmanības centrā jābūt skolēnam.

Par mērķiem, cerībām un izaicinājumiem jaunajā skolas gadā saruna ar skolas skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem.

"Ģimenes studija" podkāstā:

 

 

 

  • Savā lietotnē meklē - Ģimenes studija.

 

Garums - 50 min; jaunas epizodes katru darba dienu.

12. klases skolēni ir priecīgi pēc ilga attālinātu mācību laika tikties klātienē. Attālinātās mācīšanās laiks bijis kas jauns un neparasts, bet laba pieredze, paplašinot zināšanas, gūstot jaunu pieredzi, pauž 12. klases skolniece Estere Ponciusa, uzsverot, ka grūtības sagādāja tas, ka komunicēšanās ar skolotājiem bija sarežģītāka.

10. klases skolniece Samanta Bogatska pauž, ka, mācoties skolā no 7. klases, skola patīk, tāpēc arī izvēlējās mācīties ģimnāzijā.

Skolēni uzsver, ka skola ir ļoti draudzīga, aicinot uz skolu nākt ar prieku un izbaudīt mācību procesu. Tāpat skolēni gaida, kādas būs izmaiņas skolā līdz ar jaunā direktora stāšanos darbā.

Skolēnu pašpārvalde 1. septembra svinīgajā pasākumā pārbaudīja jaunā direktora dejošanas prasmes, bet kopēji darāmo darbu idejas taps pirmajā pašpārvaldes sēdē, uzsverot, ka pašpārvalde direktoru neliks mierā, "viņam, būs ko darīt!".

Oskars Kaulēns šajā mācību gadā būs ne tikai direktors, bet arī 7. klases audzinātājs un skolotājs. Jaunajā mācību gadā direktoram nebūs milzīgu izaicinājumu kā skolotājam, strādājot pēc jaunā standarta, bet šajā jomā būs jāstrādā ar skolēniem, lai viņi mācītos strādāt pēc jaunā standarta. Kā direktoram būs “jāiekāpj skolotāju galvās”, piedāvājot jaunu skatījumu – kā vēl var strādāt, bet direktors sāks darbu, izzinot, kāda skolotājiem ir ideālā mācību stunda.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti