Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde - deju iestudējums bērniem «Čipolīno»

Kurš gan no mums nav pazīstams ar Džanni Rodāri pasaku „Čipolīno piedzīvojumi”! Šis drosmīgais puika-sīpoliņš parādījās 1951. gadā un vēl aizvien aizrauj gan mazos, gan pieaugušos. Horeogrāfe Irina Saveļjeva Daugavpils teātrī iestudējusi deju izrādi bērniem "Čipolīno". Mazos skatītājus aicina piedalīties zīmējumu konkursā, lai saņemtu ielūgumus uz pirmizrādi.

Arī Daugavpils teātra iestudējums „Čipolīno” ir paredzēts visai ģimenei, tikai šoreiz pazīstamie varoņi - Čipolīno, grāfienes Ķirsītes, īgnais Citrons, piktais Tomāts un daudzi citi -  savos stāstos dalīsies ar deju palīdzību. Turklāt radošā komanda atzīmējusi, ka iestudējums veidots, paskatoties uz šo stāstu mūsdienu bērna acīm, kurš saskaras ar pasauli ar dažādu „gadžetu” starpniecību. Izrāde būs par īstu draudzību, par spēju just līdzi tiem, kuriem ir nodarīts pāri, un par taisnības uzvaru pār ļauno.

Izrādes „Čipolīno” horeogrāfe un idejas autore ir Irina Saveļjeva, kura trīs reizes nominēta „Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā „Gada kustību mākslinieks”. Irina Saveļjeva Daugavpils teātrī ir iestudējusi deju izrādes „Kazanova. Henrieta. Venēcija.”, „Tuvība” un „Parunāsim?”, savukārt jaunākajiem skatītājiem ir pazīstama ar horeogrāfiju mūziklam „Leo – mazais lauva” (rež. O. Šapošņikovs). Izrāde „Čipolīno” kļūs par Daugavpils teātra pirmo deju iestudējumu bērniem.

Izrādes scenogrāfs un kostīmu mākslinieks ir Egils Viļumovs, gaismu mākslinieks – Sergejs Vasiļjevs. Lomās: Māris Boka, Alberts Vecmanis, Miroslavs Blakunovs, Milena Savkina, Jeļizaveta Petrova, Anna Blakunova, Svetlana Morozova, Vadims Bogdanovs, Egils Viļumovs, Raimonds Paegle, Anna Sultanova, Jevgeņijs Mihailovs.

Pirmizrāde Daugavpils teātrī notiks 7. janvārī plkst 12.00

Daugavpils teātris aicina bērnus no visas Latvijas piedalīties konkursā, kas veltīts gaidāmajai „Čipolīno” pirmizrādei! Konkursa nosacījumi ir vienkārši: līdz 2. janvārim  jāiesūta zīmējumi, kuros attēlots izrādes varonis Čipolīno (A4 formātā). Ļaujieties fantāzijai!

Darbus var iesūtīt:

  • elektroniski (e-pasts: [email protected]);
  • pa pastu (adrese: VSIA „Daugavpils teātris”, Rīgas iela 22a, Daugavpils, LV-5401, uz aploksnes jābūt norādei „Zīmējumu konkursam”); 
  • vai atnest uz Daugavpils teātra kasi personīgi.

Zīmējumam jāpievieno kontaktinformācija (vārds, uzvārds, kontakttālrunis).

Oriģinālākā zīmējuma autors balvā saņems divas brīvbiļetes uz deju izrādi „Čipolīno” un iespēju satikties ar izrādes varoņiem. Rezultāti tiks paziņoti 3. janvārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti