Eirokomisārs Ansips slavē platjoslas interneta attīstību Latvijā

„Interneta attīstība Eiropas Savienībā varētu ļoti būtiski palīdzēt ekonomikas atlabšanā,” norāda Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks, par digitālo vienoto tirgu atbildīgais komisārs un bijušais Igaunijas premjerministrs Andruss Ansips.

Viņš norāda, ka Latvija ir pareizi izvēlējusies savas prezidentūras laikā likt akcentu uz digitālo dienas kārtību, jo Eiropas Savienībā pašu valstu starpā arvien ir daudz atšķirību un izpratnes par interneta attīstību.

Ansips ir iecerējis, ka Latvijas prezidentūras laikā izdosies vienoties par vairākiem jauniem, sabiedrībai svarīgiem likuma projektiem, piemēram, kas pilnībā atceltu maksu par interneta viesabonēšanu.

„Manuprāt, platjoslas internets Latvijā ir diezgan labā formā salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības dalībvalstīm. Jums ir viens no ātrākajiem internetiem ne tikai internetā, bet arī pasaulē, taču cenas, ko latvieši maksā par interneta pieslēgumu, ir starp zemākajām Eiropā. Gan Latvijā, gan Igaunijā šī situācija ir diezgan laba, savukārt, citās Eiropas Savienības dalībvalstīs ne tuvu nav tā. Mums ir jāpievērš lielāka uzmanība platjoslas interneta attīstībai, savienojumiem, mums ir jāatrod finanses tam, kā visu Eiropas Savienību pārklāt ar platjoslas interneta iespējām,” uzsvēra Andruss Ansips

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti