Kultūras ziņas

Svētkos LTV - jaunas dokumentālās filmas

Kultūras ziņas

Viņa Svētība Dalailama sniedz mācības Rīgā

„Aarzemnieki" piesaista balsotājus

Speciāli no Dānijas: Gaidot Eirovīziju, «Aarzemnieki» piesaista balsotājus

Pirmdienas vakarā Latvijas pārstāvjiem Eirovīzijā grupai „Aarzemnieki” gaidāma pirmā patiesi svarīgā uzstāšanās - ģenerālmēģinājums, kurā dalībniekus vērtēs žūrija. Latvijas delegācija Kopenhāgenā ir jau veselu nedēļu, un šajā laikā aktīvi popularizējusi sevi gan vietējo iedzīvotāju vidū, gan atraktīvās sarunās ar ārzemju žurnālistiem.

Kūku cepšana – tas ir izrādījies īpaši veiksmīgs koncepts, lai Latvijas šī gada Eirovīzijas delegācija spoži reklamētu sevi un dziesmu „Cake to bake”. „Aarzemnieki” pabijuši daudzās, to skaitā vecākajā no Kopenhāgenas beķerejām. Un kāda pasaules klases kūku ceptuve pat īstenojusi akciju, visaktīvāko beķerejas ieteicēju sociālajā tīklā Facebook apbalvojot ar īpašu kūku, kuru uzvarētājam aizveda „Aarzemnieku” solists Jorens.

Latvijas pārstāvji ar atraktivitāti izcēlušies arī neskaitāmās intervijās ar ārzemju žurnālistiem, pārsteidzot intervētājus un arī citus Eirovīzijas dalībniekus ar dziesmām viņu dzimtajā – vācu, krievu, itāliešu, nīderlandiešu un pat dāņu - valodā.  

„Aarzemnieku” aktivitātes pēdējās nedēļas garumā ir devušas rezultātu. Kad svētdien Kopenhāgenas sirdī, Rātslaukumā, notika lielā konkursa atklāšana un delegācijas devās gājienā pa sarkano paklāju, Latvijas pārstāvjiem šis salīdzinoši īsais ceļš prasīja īpaši daudz laika, jo nepārtraukti nācās atbildēt uz ārvalstu žurnālistu jautājumiem

Gan pirmdien, gan otrdien pirmajā pusfinālā „Aarzemnieki” uzstāsies kā otrie – uzreiz pēc Armēnijas pārstāvja, kurš šobrīd tiek minēts kā viens no galvenajiem pretendentiem uz uzvaru konkursā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti