Jaunumi
Pārsteigumi, aktualitātes un laikmeta prasības. Maijs kultūras žurnālistu vērtējumā
"Tas, bez šaubām, ir notikums," "mans lielākais pārsteigums" – šādas frāzes, žurnālistiem apspriežot maijā piedzīvotos kultūras notikumus, Latvijas Radio raidījumā "Kultūras rondo" izskan vairākkārt. Maijs ir parādījis, ka notiek kultūras notikumu drūzmēšanās, vienlaikus ar neziņu par rudeni. Viss savijas ar pandēmijas laika atskaņām un kara klātbūtni.
Konsolidētās TV skatītākais kanāls maijā – LTV1
Konsolidētās televīzijas (TV) skatītākais kanāls šī gada maijā – LTV1, kuram veltīti 13,4% no kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kuram veltīti 10,4% no kopējā TV skatīšanās laika. Savukārt trešais skatītākais bija kanāls LTV7, kura skatīšanās laika daļa bija 5,1%, liecina kompānijas "Kantar" dati.
«Cūku komikss»: Fiksie Eirovīzijas komentāri
Eirovīzija ir noslēgusies, Ukrainas uzvaru svin visā pasaulē (pie dziesmas “Stefania” jaunā videoklipa notraucot ne vienu vien dusmu asaru), un dīvāna eksperti ar jaunu sparu gatavo ieteikumus, ko Latvijai uz konkursu sūtīt nākamgad, lai lauztu "Eirovīzijas lāstu". Sestdienas šovam līdzi sekoja arī “Cūku komiksi”, vakaru iemūžinot fiksos komentāros.
Pārsteigumi un vilšanās – diskusija pirms Eirovīzijas fināla
14. maijā pulksten 21.05 LTV1 un REplay.lv, kā arī portālā LSM iesildies Eirovīzijas dziesmu konkursa finālam ar diskusiju, ko vadīs mūziķis Lauris Reiniks. Viņa sarunu biedri būs režisors Arvīds Babris, mūziķis Kārlis Būmeisters, modes mākslinieks Kašers (īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis) un citi Latvijas mūzikas eksperti.
VIDEO: Ko jaunieši domā par Eirovīziju? «16+» saruna «Eirovīzija salātos»
Lai noskaidrotu, ko jaunieši domā par gada krāšņāko dziesmu šovu Eirovīziju un vai šogad tas spējis piesaistīt viņu uzmanību, 14. maijā pulksten 19.00 jauniešu platformā "16+" sarunāsies šovu skatīšanās eksperts, reperis Prusax, "TikTok" satura veidotāja Ilze Dobele un dziesmu tulkotājs Deniss Demčenko, kurš būs sagatavojis pāris Eirovīzijas hitus savā īpašajā dziesmu izpildīšanas manierē. Kas zina, iespējams, pievienosies arī pagājušā gada Latvijas pārstāve Samanta Tīna.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt