Kā Samanta Tīna atrada savu jauno Eirovīzijas dziesmu? Sākas ceļš uz Roterdamu
Eirovīzijas dziesmu konkurss pērn pandēmijas dēļ nenotika, bet Samantai Tīnai, kura ar dziesmu “Still Breathing” uzvarēja konkursā “Supernova 2020”, šogad ir iespēja startēt uz lielās Eirovīzijas skatuves. Ņemot vērā Eirovīzijas noteikumus, šī gada konkursā viņa nevarēs piedalīties ar dziesmu “Still Breathing”, tāpēc top jauna dziesma, jauns tērps, jauns skatuves priekšnesums un top pilnīgi cits dalības koncepts, kas jāizveido trīs dažādiem norises scenārijiem; kurš no tiem izrādīsies īstais, zināsim tikai tuvojoties pašam konkursam maijā.
Ceļš uz Eirovīziju. Saruna ar Samantu Tīnu
Samanta Tīna pašlaik gatavojas pārstāvēt Latviju Roterdamā plānotajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. 2020. gada konkurss tika atcelts, bet nacionālo valstu izvirzītie dziedātāji var piedalīties šī gada konkursā. Tiesa, dziesmai ir jābūt citai. Un tās tapšanas aizkulisēs ielūkoties, kā arī sekot līdzi skatuves tērpa un šova tapšanai varēs arī Latvijas Televīzijas skatītāji – jau šovakar sāksies raidījumu cikls „Kā uzvarēt Eirovīzijā? Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu”.
Vai pastāv Eirovīzijas veiksmes formula? Marijas Naumovas uzvaras stāsts
2002. gada 25. maija vēlā vakarā Tallinā izskanēja Eirovīzijas dziesmu konkurss, kur sīvā konkurencē ar 176 punktiem par labāko tika atzīta Marijas Naumovas izpildītā dziesma “I Wanna”. Pēc gada Eirovīzija pirmo un pagaidām vienīgo reizi notika Latvijā. Tiekamies ar Mariju Naumovu gandrīz divas desmitgades vēlāk, lai vēlreiz pakavētos atmiņās par to, kā tas bija, kā tapa viņas Eirovīzijas dziesma, kā viņa atceras konkursa norisi, kādas ķibeles viņu tolaik piemeklēja, un cenšamies noskaidrot, vai pastāv Eirovīzijas uzvaras formula.

Vairāk

Galerijas

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt