Šogad pašdarināto braucamrīku dizainā – kino tēma

Gaidāmā nedēļas nogale paies Rīgas svētku noskaņās, un arī šogad pie Rīgas Kongresu nama 13.augustā no plkst. 12 līdz 17 risināsies jau par tradīciju kļuvušais pašdarināto braucamrīku festivāls „Nissan Norde Cartoon rallijs 2016”.

Piedalīšanās sacensībās kļuvusi interesantāka un ērtāka. Dalībnieki var startēt ne tikai ar gokartiem, bet arī ar velosipēdiem, skrituļdēļiem, skrejriteņiem, hoverbordiem, longbordiem un citiem pārvietošanās līdzekļiem. Pirmo reizi pasākumā paredzēts īpašs bērnu ratiņu brauciens un darbosies arī “Strider mobilā trase” ar tramplīniem, kas piemērota bērniem braukšanai ar balansa velosipēdiem.

Šajā gadā „Nissan Norde Cartoon rallijā” piedalīsies vairāk nekā desmit dažādu uzņēmumu, radošo apvienību pārstāvji, skolu komandas un vienkārši draugu grupas, lai aizraujoši pavadītu brīvo laiku un kopā atpūstos. Pirmo gadu pasākumā dalībnieki startēs gan komandās, gan arī individuāli, kā arī ļauta brīva vaļa fantāzijai, būvējot privāto braucamrīku. Drīkst izmantot jebkuru pārvietošanās līdzekli – velosipēdu, skrejriteni, skrituļdēli, gokartus, segvejus un šobrīd tik populārais balansēšanas dēlis (hoverboard) vai asfalta sērfs – longbords. Gaidāms, ka pasākums būs daudz krāšņāks un tas pulcēs vēl lielāku cilvēku skaitu, jo

piedalīties var jebkurš un būvēšanas procesam nav jāvelta tik daudz laika. Atliek paņemt savu velosipēdu vai ko citu, kas ripo uz priekšu, izvēlēties kino tēmai atbilstošus aksesuārus vai pārtapt par kādu Holivudas vai pašmāju zvaigzni, kinofilmu varoni.

Dalībniekiem paredzēti vairāki braucieni, to laikā vērtēs braucamrīka dizainu, kopējo komandas noformējumu, priekšnesumu. Labākie saņems balvas.

Rīgas svētku apmeklētāji klātienē varēs apskatīt Latvijas rallijkrosa talantu Reiņa Nitiša un Jāņa Baumaņa sacīkšu tehniku. Papildus tam notiks izloze, kur kāds no tās dienas sacensību dalībniekiem laimēs biļetes uz FIA rallijkrosa pasaules čempionāta posmu “Neste World RX of Latvia”, kas Biķernieku trasē norisināsies 1. un 2. oktobrī.

Pirmo reizi pašdarināto braucamrīku festivālā no pulksten 13.30 paredzēts īpašs ratiņu brauciens. Izrotāti bērnu ratiņi pārņems laukumu pie Rīgas Kongresa nama un dosies trasē. Pasākuma rīkotāji cer, ka nākotnē šis jauninājums kļūs par tradīciju.

Blakus rallija norises vietai no plkst. 12 darbosies “STRIDER mobilā trase” ar tramplīniem, kas piemērota bērniem braukšanai ar balansa velosipēdiem. Ātrākos un labākos apbalvos.

Reģistrēšanās pasākumam atvērta līdz 12. augustam interneta vietnē www.sacensibas.lv sadaļā „Nissan Norde Cartoon rallijs”. Sīkāka informācija par pasākumu www.cartoonrallijs.lv.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti