Panorāma

Pašvaldības grib lielāku pašnoteikšanos

Panorāma

Panorāma

Latvija netiek Eirovīzijas finālā

Laura Rizzotto: Eirovīzija ir izmainījusi manu dzīvi

Eirovīzija ir izmainījusi manu dzīvi – tā uzreiz pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa otrā pusfināla teica Latvijas pārstāve Laura Rizzotto, kurai gan neizdevās iekļūt konkursa finālā.

Jaunā dziedātāja pateicas komandai un atbalstītājiem par lielisko atbalstu. Gatavojoties Eirovīzijas dziesmu konkursam, Laura satikusi daudz jaunu draugu un fanu, ir piedalījusies Eirovīzijas dalībnieku koncertos Rīgā, Amsterdamā, Telavivā un Madridē un, kā viņa pati atzina, ir ieguvusi ļoti vērtīgu pieredzi.

Latvija neiekļuva Eirovīzijas finālā, taču pēc rezultātu paziņošanas Laura Rizzotto turējās ļoti braši un pat pēc iznākšanas no arēnas satikās ar faniem. Laura uzsvēra, ka ir ļoti pagodināta par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskā konkursā.

Lauras dziedāšana izpelnījās vairāku citu valstu delegāciju atzinību – pozitīvas atsauksmes mūsu delegācijai nosūtījuši Igaunijas, Lietuvas, Serbijas un citu valstu delegāciju pārstāvji.

Laura kopā ar Latvijas delegāciju paliks Lisabonā līdz svētdienai un sola izmantot brīvo laiku, lai iepazītu Portugāles galvaspilsētu. Laura arī atklāja, ka darbs turpinās, jo

vasarā viņai ir paredzētas uzstāšanas Latvijā, ka arī jaunā albuma iznākšana.

KONTEKSTS:

Sestdien, 12.maijā, otrā pusfināla uzvarētāji kāps uz skatuves, lai sacenstos par pirmo vietu Eirovīzijas finālā. Pirmajā pusfinālā tiesības piedalīties finālā izcīnīja Lietuva, Igaunija, Austrija, Kipra, Izraēla, Čehija, Bulgārija, Albānija, Somija un Īrija. Savukārt no otrā pusfināla cīņu par uzvaru turpinās Serbija, Moldova, Ungārija, Ukraina, Zviedrija, Austrālija, Norvēģija, Dānija, Slovēnija un Nīderlande.

Latviju konkursā pārstāvēja Laura Rizzotto ar dziesmu “Funny Girl”, kurai gan neizdevās savākt pietiekamu punktu skaitu iekļūšanai finālā.

Saistītie raksti
1 komentārs
Anonīms lietotājs 18482
Labāk to ļoti vērtīgo pieredzi būtu ieguvis jebkurš no Latvijas dziedātājiem, jebkurš, tad tā pieredze nestu labumu arī mūsu valstij vai vismaz mūsu valsts iedzīvotājam, bet kāds Latvijai labums par pieredzi, kuru izmantos Brazīlijā? Vēl tikai pietrūka nākamgad šādiem pasākumiem palielināt finansējumu!! Vai Latvijas budžets lielāks nekā Brazīlijai?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti