Kā tas ir - būt par Ziemassvētku rūķi

Rutas Čubares Ziemassvētku rūķis ierodas ciemos svētku laikā ar dāvanām, dejām un pārsteigumiem, atstāj pozitīvas emocijas un vēlmi tikties nākamajā gadā. Šis darbs ir ļoti radošs, pārsteigumu pilns un vienmēr krāsains, stāsta šova "Kurš ir kurš?" dalībniece Ruta, kura decembrī pārtop par Ziemassvētku rūķi. 

Svētki ir klāt, un rūķi sāk darboties. Būt par Ziemassvētku rūķi nozīmē ienest smieklus, prieku, laimi, draudzību mazā sirsniņā. “Manā profesijā pats pozitīvākais ir tikšanās ar bērniem, jautrība, viņu smiekli, atrakcijas, spēles, pozitīva gaisotne. Ar bērniem strādāt ir viegli, jo viņi ir patiesi un atklāti.

Es vienkārši mīlu cilvēkus — lielus un mazus”, stāsta Ruta.

Ziemassvētku rūķis ir kā brīnums, kas uzrodas reti, bet tiek ļoti gaidīts. Lai kļūtu par Ziemassvētku rūķi, jābūt atraktīvam, jāmīl bērni un jābūt nedaudz aktierim. Galvenais ir būt patiesam. Jābūt arī idejām pilnai galvai, kuras var smelties televīzijā, filmās, internetā, jo jāspēj izkļūt no dažādām situācijām.

Šī ir tā profesija, kur rūķis ir kā uz skatuves - bērns pamanīs katru mazāko niansi. Jāspēj iejusties tajā, kā bērns redz pasauli un ko sagaida no rūķa. Jābūt iejūtīgam, jo bērni ir dažādi. Šajā darbā jāstrādā tad, kad citiem ir brīvdienas un svētku dienas, darbs prasa daudz enerģijas, bet arī dod pretī ļoti daudz jauku un labu sajūtu. Un galvenais  jau nav dāvanas, ko rūķis atnes, bet kopā būšanas prieks, uzskata Ruta. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti