Birokrātijas balva '20

Ziņo
Par projektu «Birokrātijas balva 2020»
Mazināsim birokrātiju kopā! Piesaki nejēdzības “Birokrātijas balvai 2020”, balso par lietām, kuras, Tavuprāt, noteikti jālabo, un kopā aicināsim tās mainīt.
LTRK: Lai ierēdņi un uzņēmēji nedzīvotu uz dažādām planētām, rīkos akciju «Ierēdnis ēno uzņēmēju»
Dažreiz rodas sajūta, ka uzņēmēji un ierēdņi dzīvo uz dažādām planētām, tāpēc, lai palīdzētu labāk saprasties, septembrī notiks līdz šim nebijusī akcija – “Ierēdnis ēno uzņēmēju”, kuras laikā ierēdņiem būs iespēja vienu dienu strādāt pie uzņēmējiem, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.
Likuma piedāvāto atbalstu spējis saņemt tikai viens jaunuzņēmums
Ekonomikas ministrs pirms pusotra gada paziņoja par Latvijas mērķi kļūt par jaunuzņēmumu izvēli numur viens Baltijas valstīs. Taču tai pašā laikā īpašā likumā paredzēto atbalstu jaunuzņēmumiem spējis saņemt tikai viens uzņēmums. Birokrātija un nosacījumi bijuši tik skarbi, ka pārējie vienkārši atbalstam nav kvalificējušies.
Birokrātijas drupināšanu sāk ar simbolisku futbola spēli
“Piespēlē vienreiz, trāpi vienmēr!” – ar šādu devīzi Valsts kanceleja aicināja valsts pārvaldes un dažādu uzņēmumu pārstāvjus uz draudzīgu futbola maču. Spēles mērķis – aktualizēt cīņu pret lielo administratīvo slogu iestāžu un uzņēmumu ikdienā.