Mazināsim birokrātiju kopā! LSM.lv sāk projektu «Birokrātijas balva 2024»

Pandēmijas laiks mainīja valsts pārvaldi, daudzas lietas notiek ātrāk, notiek digitālajā vidē, prasa no cilvēkiem mazāk piepūles. Bet ir arī lietas, kas nemainās, un arī jaunas birokrātiskās prasības, kuras noteikti var mazināt. Bet vai valsts pārvalde pati spēj tās ieraudzīt? Portāls LSM.lv un LTV raidījums "4. studija" aicina – mazināsim birokrātiju kopā! Piesaki nejēdzīgas birokrātiskās prasības un procedūras "Birokrātijas balvai 2024", bet mēs prasīsim atbildīgajiem tās mainīt.

"Birokrātijas balva ‘24" ir aicinājums sabiedrībai pievērst uzmanību nejēdzīgām birokrātiskām procedūrām un prasībām, no kurām varētu atteikties, ietaupot gan iedzīvotāju, gan uzņēmēju, gan arī pašu valsts un pašvaldības iestāžu darbinieku laiku un naudu.

Projekta laikā portālā LSM (šeit) varēs ziņot par nelietderīgām un apgrūtinošām birokrātiskām procedūrām valsts un pašvaldību pārvaldē un citviet, kas nevajadzīgi sarežģī, formalizē procesu norisi un apgrūtina pakalpojumu saņemšanu.

Par lietotāju identificētajām nejēdzībām veidosim stāstus un informēsim arī atbildīgās iestādes, aicinot mazināt birokrātiju.

Par pieteiktajām birokrātiju nejēdzībām varēs arī nobalsot portālā LSM. Balsojums noteiks sasāpējušākās problēmas un jomas, kurās tādu ir visvairāk, kas arī kļūs par pretendentiem uz ironisku "Birokrātijas balvu ’24", ko pasniegsim projekta noslēgumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Dalies ar savu pieredzi, piesaki nejēdzīgo procedūru “Birokrātijas balvai ’24”!

* Informācija nebūs publiska, bet, ja vēlaties, norādiet kontaktinformāciju, lai sabiedrisko mediju žurnālisti varētu sazināties ar Jums, lai veidotu stāstu par pieteikto problēmu.

Nosūtīts!

Ziņojums tiks publicēts tuvākajā laikā, pēc datu pārbaudes

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti