Sadaļas Sadaļas
Ārpus ētera / Pareizais viedoklis
PAREIZAIS VIEDOKLIS par rūpniecības flagmani

Uzņēmuma „Liepājas metalurgs” nākotne šobrīd šķiet daudz neskaidrāka par laika prognozi Jāņos. PAREIZAIS VIEDOKLIS konsultē par reālākajiem tālākas notikumu attīstības scenārijiem. Jo „Prudentia” visu nevarot paspēt.

PAREIZAIS VIEDOKLIS un Ministrs Matrosovs

Aleksandrs Matrosovs bija sarkanarmijas zaldāts, kurš kādā kaujā esot apklusinājis vācu ložmetēju, uzkrītot ar savu augumu uz ambrazūras. Notikums apaudzis ar visādiem pārspīlējumiem, un vairs īsti nevar saprast, kā bija realitātē. Katrā ziņā šodien tas kļuvis par simbolu ne tik daudz varonībai, cik pārspīlētai un liekulīgai ārišķībai.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par 9.maiju

Vakardienas saietā nebija daudz tādu klaju, nikni naidīgu izpaudumu par Latviju un latviešiem. Cinisma un vienaldzības gan pietika. Un pāri palika.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par velobraucējiem

Apsveicama ir dažādu sabiedrības grupu iestāšanās par savām interesēm pirms pašvaldību vēlēšanām. Precizēsim – DAŽU grupu. Un tikai DAŽVIET. Pagaidām vairāk mums nesanāk.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par hokeju

Negaidīti niecīga un formāla bija valdības reakcija uz hokeja entuziastu protestu pie valdības mājas. PAREIZAIS VIEDOKLIS pēta – kādēļ tā. Ļoti izskatās, ka daudzās lietās trūkst ilgtermiņa stratēģijas.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par atvainošanos

Agrāk nebijušu, unikālu lēmumu pirmdien publiskoja mūsu kultūras ministre. Tas var kļūt par lūzuma punktu amatpersonu darbībai publiskajā telpā.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par pareizu domāšanu

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām tiek drudžaini meklēti „vienkāršajai tautai” interesanti un viegli saprotami piedāvājumi. Savulaik šo tradīciju skaisti aizsāka Joahims Zīgerists. Taču arī šodien gadās pa interesantai pērlei. Par vienu no tām interesējās PAREIZAIS VIEDOKLIS.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par neparedzētiem gadījumiem

Valsts budžeta izdevumu daļā ir ailīte – līdzekļi neparedzētiem gadījumiem. Līdz šim tā arī nav izdevies noskaidrot – ar ko neparedzēti gadījumi atšķiras no paredzētiem gadījumiem.

PAREIZAIS VIEDOKLIS par pensiju indeksiem

Pensionāri jau ilgu laiku prasa pensiju indeksāciju un norāda uz savu zemo labklājības līmeni, uz ko politiskā elite atbild, ka saprot pensionāru stāvokli un aicina viņus uz konstruktīvu sarunu. Sarunas, aicinājumi, konstruktīvisms, vārdos pausta vēlme reāli risināt problēmas pagaidām ir palikusi bez turpinājuma, proti, pārmaiņām pensionāru dzīvē. Par pensionāru biklumu, politiķu spēju atlikt svarīgu jautājumu risināšanu ceturtdien raksta ļoti neatkarīgais konsultants Bundžu Jānis.

Bundžu Jānis: Pareizais viedoklis un Savs viedoklis

Lai sabiedrībai palīdzētu orientēties visā, ko raksta un runā, uzsākam publicēt PAREIZO VIEDOKLI. No šī brīža ievērojami tiks ekonomēts Jūsu laiks, ko varēsit izmantot sevis attīstīšanai, kultūras baudīšanai vai ko nu sirds kāro. Atliek noskaidrot PAREIZO VIEDOKLI un uzreiz kļūs vieglāk. Bez maksas. Bet bez atlaidēm. 

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt