Epidemiologs: Mājsēdes ieviešana tagad varētu nozīmēt Covid-19 epidēmijas vilni pavasarī 
Epidemiologs: Mājsēdes ieviešana tagad varētu nozīmēt Covid-19 epidēmijas vilni pavasarī 
Ja tagad valstī ieviestu mājsēdi, tad tas varētu novest pie tā, ka martā būs jauns Covid-19 epidēmijas vilnis, tāpēc šobrīd svarīgi ir atrast balansu ierobežojumu stingrībā. To Latvijas Televīzijas raidījumā “Šodienas jautājums” sacīja epidemiologs, Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas speciālists Ņikita Trojanskis.
Ģimenes ārsts: Šobrīd pieprasījums lielāks par prakšu spējām apkalpot, pacientiem palīdz pēc priorit...
Ģimenes ārsts: Šobrīd pieprasījums lielāks par prakšu spējām apkalpot, pacientiem palīdz pēc prioritātes 
Patlaban ģimenes ārstu praksēs pieprasījums pēc palīdzības ir lielāks, nekā tās spēj apkalpot, tādēļ ārsti mēģina sniegt palīdzību prioritārā kārtā tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams. To saistībā ar neseno jaunatklāto Covid-19 inficēšanās gadījumu straujo skaita pieaugumu Latvijas Televīzijas raidījumā “Šodienas jautājums” sacīja ģimenes ārsts, Lauku ģimenes ārstu asociācijas valdes loceklis Ainis Dzalbs.
Cik jaunajām sejas masku prasībām gatavi uzņēmēji un iedzīvotāji?
(papildināts)
Cik jaunajām sejas masku prasībām gatavi uzņēmēji un iedzīvotāji? (papildināts)
No otrdienas, 25. janvāra, stājas spēkā stingrākas prasības attiecībā uz sejas masku veidu, kas jāvalkā publiskās vietās, tostarp darbā. Proti, drīkst lietot tikai medicīniskās maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta, bet auduma maskas vairs nav derīgas. Latvijas Radio aptaujātie uzņēmumi atzina – sejas maskas saviem darbiniekiem nodrošināja arī iepriekš. Tikmēr ielās aptaujātie iedzīvotāji norāda, ka nevar atļauties medicīniskās maskas mainīt tik bieži kā to ieteikts darīt. 
Ar antigēna testu konstatējot Covid-19, 60 dienas varēs neveikt skrīninga testus un neievērot karant...
Ar antigēna testu konstatējot Covid-19, 60 dienas varēs neveikt skrīninga testus un neievērot karantīnu
Lai samazinātu Covid-19 testēšanas noslodzi, cilvēki, kuriem inficēšanās ar Covid-19 būs noteikta ar antigēna testu, pēc izslimošanas varēs neveikt skrīninga testēšanu 60 dienas pēc inficēšanās noteikšanas un neievērot mājas karantīnu, paredz otrdien valdībā apstiprinātie grozījumi epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.
Janvāris, 2022
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6