Latvijā plāno 9 mēnešu derīguma termiņu Covid-19 sertifikātam; «Janssen» vakcīnai – 5 mēnešu
(papild...
Latvijā plāno 9 mēnešu derīguma termiņu Covid-19 sertifikātam; «Janssen» vakcīnai – 5 mēnešu (papildināts)
Valdība plāno noteikt deviņu mēnešu derīguma termiņu Covid-19 vakcinācijas sertifikātiem Latvijā. Izņēmums būs cilvēkiem, kas ir saņēmuši “Johnson&Johnson" jeb "Janssen" poti. Viņiem termiņš būs pieci mēneši. To pēc valdību veidojošo partiju tikšanās pastāstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts ("Attīstībai/Par!")
Pret Covid-19 vakcinētie inficējas ar vīrusu, bet retāk nonāk slimnīcās
Pret Covid-19 vakcinētie inficējas ar vīrusu, bet retāk nonāk slimnīcās
Starptautisko veselības organizāciju retorika par to, ka vakcinējoties varēsim apturēt kovida pandēmiju, ir mainījusies. Vakcīna nav necaursitamas bruņas. To parāda arī ikdienas statistika. Vakcinētie inficējas, un jau vairākas dienas statistikā redzam, ka pat vairāk nekā nevakcinētie. Taču slimnīcās joprojām redz vakcinācijas nozīmi. Vakcinētie ievērojami retāk nonāk mediķu redzeslokā kovida dēļ. 
Francijas deputāti saņēmuši nāves draudus par atbalstu vakcinācijas sertifikātiem
Francijas deputāti saņēmuši nāves draudus par atbalstu vakcinācijas sertifikātiem
Francijas parlamenta deputāti saņēmuši nāves draudus par atbalstu vakcinācijas sertifikātiem, par kuriem šonedēļ lemj parlaments. Prezidenta Emanuela Makrona valdība cer, ka jaunā kārtība stāsies spēkā janvāra vidū. Tad, lai iekļūtu restorānos un citās sabiedriskās vietās, būs nepieciešams apliecinājums par vakcinēšanos. Taču tas sadusmojis vakcinācijas pretiniekus.
Zavadska: Nevar teikt, ka pieaug nopietni ar Covid-19 slimu bērnu skaits
Zavadska: Nevar teikt, ka pieaug nopietni ar Covid-19 slimu bērnu skaits
Nevar teikt, ka pieaug ar Covid-19 nopietni slimu bērnu skaits, un pagaidām šķiet, ka Covid-19 vīrusa omikrona variants nebūs bērniem smags, bet par to varēs spriest, saņemot plašākus datus no valstīm, kur tas ir dominējošs, piemēram, no Lielbritānijas, sacīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja, Rīgas Stradiņa universitātes profesore Dace Zavadska.
Profesore Zavadska: Covid-19 varētu kļūt par sezonālu infekciju, līdzīgi kā gripa
Profesore Zavadska: Covid-19 varētu kļūt par sezonālu infekciju, līdzīgi kā gripa
Ar laiku Covid-19 varētu kļūt par sezonālu infekciju, Latvijas Radio raidījumā “Kā labāk dzīvot” norādīja Rīgas Stradiņa universitātes profesore, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska. Speciāliste aicināja cilvēkus vakcinēties arī pret gripu un neatlikt balstvakcināciju. 
Pansionātā Limbažu pusē – Covid-19 omikrona varianta uzliesmojums
(papildināts)
Pansionātā Limbažu pusē – Covid-19 omikrona varianta uzliesmojums (papildināts)
Pretēji pagājušā gada ziemai, kad sociālās aprūpes centri bija Covid-19 perēkļi, šogad situācija ir daudz labāka. Daudzviet nav neviena saslimušā arī pēc svētku brīvdienām, kad aprūpes namos bija dažādi pasākumi. Ne tik veiksmīgi gājis pansionātam "Sprīdīši" Limbažu novadā, kur ar vīrusa omikrona variantu šobrīd inficējušies visi iemītnieki.
Janvāris, 2022
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6