Ar koncertu saka paldies Stradiņa slimnīcas mediķiem
Ar koncertu saka paldies Stradiņa slimnīcas mediķiem
Stradiņa slimnīca šovakar mūzikas skaņu ieskauta. Akcijā "Atelpa savējiem" pie slimnīcas A korpusa notika koncerts mediķu atbalstam. Ziemassvētku noskaņu radīja etnomūzikas grupa "Tautumeitas" un Goran Gora.
Bērnu slimnīcā top psihiskās veselības centrs
Bērnu slimnīcā top psihiskās veselības centrs
Jau nākamā gada beigās, ja viss ritēs kā plānots bez aizķeršanās, gatavs varētu būt īpaši bērniem un jauniešiem paredzēts psihiskās veselības centrs. Tas top Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS), un trešdien, 15. decembrī, centra pamatos iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākotnes paaudzēm.
Eksperti dažādi vērtē ideju atalgot seniorus par Covid-19 papildpoti ar dāvanu karti aptiekā
Eksperti dažādi vērtē ideju atalgot seniorus par Covid-19 papildpoti ar dāvanu karti aptiekā
50 eiro aptiekas dāvanu karte par Covid-19 balstvakcināciju senioram vecumā no 60 gadiem – šis ir tikai viens no Veselības ministrijas rosinājumiem, kā nākamajā gadā veicināt vakcinācijas aptveri. Informatīvajā ziņojumā, kas vairākām citām ministrijām iesniegts saskaņošanai, rosināts, ka seniori vienreizēju dāvanu karti aptiekā varētu izmantot zāļu vai medicīnas ierīču iegādei. Saskaņojuma termiņš ir rītdiena. Veselības ministrija aplēsusi, ka tas varētu izmaksāt 23 miljonus eiro.
PVO: Covid-19 vīrusa omikrona paveids izplatās nepieredzētā ātrumā
PVO: Covid-19 vīrusa omikrona paveids izplatās nepieredzētā ātrumā
Covid-19 vīrusa omikrona variants izplatās nepieredzētā ātrumā. Ar šādu brīdinājumu klajā nākusi Pasaules Veselības organizācija (PVO), norādot, ka valstis nav pietiekami veiksmīgi izvērtējušas iespējamos riskus. Vienlaikus Eiropas Savienības vadība brīdinājusi, ka omikrons par dominējošo paveidu Eiropā varētu kļūt jau janvāra vidū.
Darbu klātienē nevarēs turpināt ap 62 000 cilvēku bez Covid-19 sertifikāta
(papildināts)
Darbu klātienē nevarēs turpināt ap 62 000 cilvēku bez Covid-19 sertifikāta (papildināts)
Trešdien, 15. decembrī, stājas spēkā prasība arī privātajā sektorā klātienē nodarbinātajiem iegūt Covid-19 sertifikātu par vakcināciju vai pārslimošanu. Prasītā sertifikāta pašlaik nav vairāk nekā 60 000 nodarbināto, visbiežāk pārvadājumu un būvniecības nozarēs. Nozaru un uzņēmēju pārstāvji bažījas par ēnu nodarbinātības pieaugumu un jau tā trūkstošo darbinieku došanos peļņā ārzemēs. 
Saņemts EK saskaņojums apgrozāmo līdzekļu atbalstam Covid-19 krīzē cietušajiem uzņēmumiem; VID sāk n...
Saņemts EK saskaņojums apgrozāmo līdzekļu atbalstam Covid-19 krīzē cietušajiem uzņēmumiem; VID sāk naudas piešķiršanu
Eiropas Komisijas (EK) saskaņojusi apgrozāmo līdzekļu grantu programmu Covid-19 krīzē cietušajiem uzņēmumiem, līdz ar to Valsts ieņēmumu dienests (VID) jau tuvākajās dienās sāks atbalsta piešķiršanu, informēja Ekonomikas ministrijā. Saskaņojums algu subsīdiju atbalsta programmai arī tiek gaidīts tuvākajās dienās.
Decembris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9