Sports / Ziemas sports
Latvijas kērlingistes kvalifikācijā Čehijā pretendēs uz olimpisko ceļazīmi

Sieviešu kērlinga valstsvienība otrdien Čehijas pilsētā Plzeņā startēs ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā un pretendēs kļūt par vienīgajām Latvijas pārstāvēm Phjončhanā komandu sporta veidos. Par pēdējām divām ceļazīmēm cīnīsies septiņas komandas, un favorītes būs citas, tomēr arī latvietēm ir izredzes iepriecināt savus atbalstītājus. 

Atstādinātajiem Krievijas skeletonistiem un bobslejistiem ļauj atgriezties sacensībās

Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) piektdien pierādījumu trūkuma dēļ atcēla savu lēmumu par deviņu Krievijas bobslejistu un skeletonistu pagaidu atstādināšanu, liecina IBSF informācija. Federācija ļaus Krievijas sportistiem startēt un gaidīs izvērstu informāciju no Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) par atlētu sodīšanas iemesliem.

TASS: Prūsis atvainojies krievu bobslejistiem par līdzjutēju uzvedību

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis esot atvainojies par līdzjutēju uzvedību, kas sekojusi Krievijas bobslejista Aleksandra Kasjanova pilotētās četrinieku ekipāžas starta Pasaules kausa posmā Vistlerā, ziņo aģentūra TASS, atsaucoties uz Krievijas Bobsleja federācijas prezidenta Aleksandra Zubkova sacīto.

Latvijas bobsleja un skeletona federācijā nešaubās par Soču olimpiskā zelta saņemšanu

Nav pamata apšaubīt, ka 2014.gada Soču ziemas olimpisko spēļu zelta medaļas pēc Krievijas sportistu sodīšanas nonāks Latvijas atlētu īpašumā, Latvijas Radio piektdien teica Latvijas bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis. Skeletonā Martinam un Tomasam Dukuriem pienākas attiecīgi zelts un bronza, bet bobslejā olimpisko čempionu lauriem četrinieku sacensībās jākļūst par Oskara Melbārža ekipāžas īpašumu.

Latvijai apstiprina divas starta vietas šorttrekā Pjončhanas olimpiskajās spēlēs

Latviju februārī ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā varēs pārstāvēt divi šorttrekisti, piektdien apstiprināja Starptautiskā Slidošanas savienība. Jau iepriekš bija skaidrs, ka Latvijai vīriešu konkurencē ir garantēta iespēja vienam dalībniekam startēt visās individuālajās distancēs, bet par otru vakanci vēl bija jāgaida oficiāls apstiprinājums. 

Latvijas kērlingistes nodrošina atgriešanos Eiropas čempionāta A grupā

Latvijas sieviešu kērlinga izlase ceturtdien sasniedza Šveicē notiekošā Eiropas čempionāta (EČ) B divīzijas finālu, kas tai nodrošināja atgriešanos A divīzijā. B divīzijas pusfinālā Latvijas dāmu izlase ar pieredzējušo skipu Ivetu Stašu-Šaršūni ar 10-7 uzvarēja Igauniju. Finālā Latvijas komanda piektdien tiksies ar Somiju, kas savā pusfinālā ar 7-6 ekstra endā pieveica Norvēģiju.

Jaunākie
Interesanti