Sports / Volejbols
Visi Latvijas pludmales volejbola dueti Čehijā nonāk izslēgšanas pirmajā kārtā
Latvijas pludmales volejbola dueti piektdien Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters” turnīrā Čehijā ar atšķirīgiem panākumiem pabeidza grupu spēles un visi nonāca izslēgšanas pirmajā kārtā, liecina organizatoru informācija. Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš grupas kārtas izskaņā zaudēja, turpretim Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kā arī Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka guva uzvaras.
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pludmales volejbola Eiropas «Masters» izslēgšanas kārtu
Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters” turnīrā Čehijā uzvarēja pirmajā spēlē grupā un garantēja dalību izslēgšanas spēlēs, liecina organizatoru informācija. Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pirmajā spēlē zaudēja, bet cerības uz dalību izslēgšanas kārtā saglabā.
Pļaviņš/Točs iekļūst pamatturnīrā Čehijā; Finsters/Solovejs izstājas
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ceturtdien Eiropas volejbola konfederācijas „Masters” turnīra kvalifikācijā izcīnīja divas uzvaras, sasniedzot pamatsacensības, liecina organizatoru informācija. Tikmēr neveiksmi piedzīvoja duets Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs.
Volejbolistes Graudiņa un Kravčenoka: Nav sajūtas, ka būtu atsvešinājušās
Latvijas spēcīgākais sieviešu pludmales volejbola pāris Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka šogad jau aizvadīja pirmo kopīgo turnīru, dalot 17.vietu Pasaules tūres posmā. Profesionālais statuss abām gan ir atšķirīgs - Graudiņa Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka mācību Dienvidkalifornijas universitātē dēļ nedrīkst būt profesionāla sportiste, kas ar spēlēšanu pelna naudu. Turpretim dueta otra spēlētāja Kravčenoka mācās Latvijā, un viņai šādu ierobežojumu nav. Sportistes gan uzsver, ka nejūtas viena otru pazaudējušas, lai gan šoziem lielākoties katra ir savā okeāna pusē.
Pirmo reizi Latvijā notiks sniega volejbola čempionāts
Siguldā 27. janvārī notiks pirmais oficiālais Latvijas čempionāts sniega volejbolā, noskaidrojot uzvarētājus gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē, otrdien pavēstīja Latvijas Volejbola federācija. Sacensības risināsies  "Fischer" slēpošanas centrā, kur sniegs ir garantēts neatkarīgi no laikapstākļu kaprīzēm.
Pļaviņš/Točs izcīna vietu Pasaules tūres posma labāko četriniekā
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, sestdien Nīderlandē notiekošajā Pasaules tūres posmā ar 2:0 (21:15, 22:20) kanādiešus Grāntu Ogormenu un Benu Sekstonu , liecina organizatoru informācija. Uzvara latviešiem deva vietu turnīra labako četriniekā.
Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Točs sasniedz Pasaules tūres posma astotdaļfinālu
Latvijas pludmales volejbola dueti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs piektdien Pasaules tūres posmā Nīderlandē guva otrās uzvaras grupā un nodrošināja dalību izslēgšanas otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Izslēgšanas pirmajā kārtā zaudēja Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.
Pludmales volejbolistēm Graudiņai/Kravčenokai Hāgā pirmā uzvara pamatsacensībās
Latvijas vienīgais sieviešu pludmales volejbola duets Pasaules tūres posmā Nīderlandē Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka piektdien izcīnīja pirmo uzvaru pamatturnīrā un nodrošināja dalību izslēgšanas spēlēs, liecina rīkotāju informācija. Vēlāk piektdien pēdējās grupu kārtas spēles aizvadīs Latvijas vīriešu dueti.
Latvijas pludmales volejbolisti ar atšķirīgām sekmēm startē Pasaules tūres posmā
Latvijas spēcīgākie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un jaunizveidotais duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ceturtdien Nīderlandē uzvarēja pirmajās grupu spēlēs Pasaules tūres posmā, liecina rīkotāju informācija. Zaudējumus piedzīvoja Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka sieviešu konkurencē.
Pludmales volejbolisti Finsters/Solovejs Pasaules tūrē zaudē pamatturnīra spēlē
Latvijas pludmales volejbolisti Rihards Finsters/Aleksandrs Solovejs ceturtdien Nīderlandē izcīnīja otro uzvaru kvalifikācijā un Pasaules tūres posmā iekļuva pamatsacensībās, kur vēlāk pirmajā mačā cieta neveiksmi, liecina organizatoru informācija. Vīriešiem Finsters/Solovejs kļuva par trešo Latvijas duetu pamatsacensībās, kur sieviešu konkurencē spēlēs Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.
Latvijas pludmales volejbolistu dueti jau sāk gadu Pasaules tūrē
Četri Latvijas pludmales volejbola pāri gada pirmajā nedēļā jau sāks cīņas Pasaules tūres posmā, kas telpās risināsies Nīderlandē. Trīs dueti startēs pludmales volejbola trenera Genādija Samoilova vadībā, kurš Latvijas Radio pastāstīja, ka ir apmierināts ar iespēju janvārī pārbaudīt sportistu spēkus četru zvaigžņu turnīrā.
Pludmales volejboliste Graudiņa nākamgad cer atgūt Eiropas čempiones titulu
Par Jūrmalas labāko sportisti 2017.gadā atzītā pludmales volejboliste Tīna Graudiņa ir apņēmusies nākamajā sezonā uzvarēt U-22 Eiropas čempionātā, lai atgūtu titulu, ko iepriekš karjerā ir izcīnījusi gan U-22, gan U-18 vecuma grupā. Uz Ziemassvētkiem Tīna ir atgriezusies mājās no studijām ASV un Latvijas Radio pastāstīja par gatavošanos nākamajai sezonai.
Centieni pārdot pludmales volejbola centru «Brazīlija» nozari nesatrauc
Pludmales sporta centrs "Brazīlija" ir pirmā Latvijā izveidotā iekštelpu halle, kurā visu gadu var nodarboties ar smilšu volejbolu. Ilgi tā šajā segmentā bija monopoliste, bet pēc Londonas olimpiskajām spēlēm tirgū parādījās konkurence un tagad Latvijā ir četras šādas halles – visas atrodas Rīgā. Telpas „Brazīlija” īrē komercangārā netālu no lidostas „Rīga”. Telpu īpašnieks jau ilgu laiku cenšas pārdot nekustamo īpašumu, bet pagaidām tas nav izdevies.
«Lūšu» prasmes Latvijas kausa finālā pārbaudīs «RTU/Robežsardze» volejbolisti
Latvijas kausa izcīņas finālspēlē volejbolā sestdien Rīgā, "Daugavas" sporta namā, sacentīsies "RTU/Robežsardze" un Jēkabpils “Lūši”. Jēkabpiliešu fani jau noorganizējuši vairākus autobusus, lai atbalstītu savējos klātienē. „Lūšiem” arī psiholoģiskā pārliecība, jo pirms nedēļas izdevās pretiniekus pieveikt Latvijas čempionātā. Savukārt rīdzinieki negrasās padoties un ir pārliecināti, ka gaidāma sīva spēkošanās.
Latvijas volejbola izlase pirmoreiz kopš 2007.gada piedalīsies Eiropas līgā
Latvijas vīriešu volejbola izlase pirmo reizi kopš 2007.gada piedalīsies Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Eiropas līgas turnīrā. Otrdien kļuva zināms, ka Latvija vasaras ievadā sacentīsies Eiropas sudraba līgā, kas būs pēc spēka otrā labākā. Komandai A grupā pretī stāsies Maķedonija, Austrija un Kosova.
Jaunākie
Interesanti