Sports / Volejbols
Pludmales volejbolistes Graudiņa/Kravčenoka iekļūst Vīnes turnīra pamatsacensībās
Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras pagājušās nedēļas nogalē Jūrmalā izcīnīja U-22 Eiropas čempionātā pludmales volejbolā sudraba medaļas, otrdiena kvalificējās Vīnē notiekošā Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīra kvalifikācijas pirmo kārtu, liecina organizatoru informācija.
Pludmales volejbolisti Graudiņa/Kravčenoka un Šmits/Samoilovs sasniedz U-22 Eiropas čempionāta pusfinālu
Par favorītēm uzskatītās Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anatsasija Kravčenoka sestdien Jūrmalā, Majoros notiekošā Eiropas U-22 čempionāta astotdaļfinālā ar 2-1 (19:21, 21:13, 15:9) uzvarēja vācietes Jūliku Hofmani un Sāru Šulcu, sasniedzot turnīra ceturtdaļfinālu, savukārt ceturtdaļfinālā šis duets ar 2-0 (21:13, 21:17) uzvarēja norvēģietes Sunnivu Helanni-Hansenu/Emīliju Olimstadu, iekļūstot pusfinālā, liecina organizatoru informācija.
Jūrmalā startē Eiropas U-22 čempionāts pludmales volejbolā
No ceturtdienas līdz svētdienai Majoros notiek Eiropas čempionāts pludmales volejbolā vecumā līdz 22 gadiem. Anastasija Kravčenoka un Tīna Laura Graudiņa darīs visu, lai triumfētu Eiropas čempionātā un atkārtotu pirms diviem gadiem gūto panākumu. Ne mazākas ambīcijas ir arī pasaules čempionāta vecumā līdz 21 gadam bronzas laureātiem Mihailam Samoilovam un Kristapam Šmitam.
Samoilovs un Šmēdiņš samierinās ar Eiropas sudrabu
Svētdien Nīderlandē notiekošajā Eiropas čempionāta pludmales volejbolā finālā Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piekāpās ar 0-2 (17:21, 13:21) norvēģiem Andersam Berncenam Molam un Kristianam Sandli Serumam, samierinoties ar sudraba godalgu. Norvēģi, kuri pēc 20 gadu pārtraukuma bija tikuši finālā, uzreiz arī izcīnīja Eiropas čempionu titulu.
Samoilovs/Šmēdiņš pārliecinoši iekļūst Eiropas čempionāta finālā
Eiropas čempionātā pludmales volejbolā, kas risinās Nīderlandes pilsētā Hāgā, Latvijas spēcīgākais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien pusfinālā cīņā ar 2-0 (21:15, 21:15) uzvarēja Krievijas pludmales volejbolistus Konstantīnu Semjonovu un Iļju Lešukovu, kvalificējoties finālam, liecina organizatoru informācija. Fināls, kurā latvieši tiksies ar norvēģiem Andersu Berncenu Molu un Kristianu Sandli Serumu, tiešraidē plkst. 20.45 LTV7 un LSM.lv
Pludmales volejbolisti Pļaviņš/Točs Eiropas čempionātu noslēdz 9.vietā
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien Nīderlandē zaudēja Eiropas čempionāta astotdaļfinālā un sacensības noslēdza dalītā 9.vietā, liecina rīkotāju informācija. Iepriekš astoņu spēcīgāko pāru vidū iekļuva Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš. Izšķirošās cīņas izslēgšanas turnīrā tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.
Jaunākie
Interesanti