Sports / Basketbols
ASV mača pēdējās sekundēs pieveic Turcijas basketbolistus
Turcijas vīriešu basketbola valstsvienība otrdien Pasaules kausa izcīņas mačā teju pārspēja titulēto ASV izlasi, uzvaru beigās tomēr svinot amerikāņiem. ASV basketbolisti panākumu guva pēc papildlaika, kas noslēdzās ar 93:92, liecina organizatoru informācija.
Sieviešu basketbola izlases treneris Gulbis: Ceru un ticu, ka būs rezultāts
Pirms neilga laika par Latvijas sieviešu valstsvienības galveno treneri kļuva Mārtiņš Gulbis. Toreiz šī trenera izvēle bija zināms pārsteigums. Latvijas radio raidījumā „Piespēle” pats Gulbis pastāstīja vairāk par ceļu, kas viņu novedis līdz šim prestižajam amatam, kā arī par lietām, kas jau tiek darītas.
Par Latvijas-Igaunijas basketbola līgas ģenerālsponsoru kļūs «Paf»
Latvijas-Igaunijas basketbola līga piesaistījusi ģenerālsponsoru „Paf”, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS). Starptautiskais azartspēļu uzņēmums „Paf” Latvijā zināms kā „Pafbet”, un turpmāk abu valstu apvienotais čempionāts tiks dēvēts par „Pafbet” Latvijas-Igaunijas līgu.
Latvijas basketbola līgas otrajā divīzijā gaidāms jauns formāts un lielāka konkurence
Latvijas Basketbola līgas otrā divīzija (LBL2) jau izsenis ir ļoti svarīgs posms vietējā basketbolā, jo tā ir laba platforma jaunajiem un perspektīvajiem spēlētājiem, kuri vēl nav gatavi sacensties Latvijas-Igaunijas apvienotajā čempionātā. Pagaidām vēl nav līdz galam skaidrs, kāds būs nākamās sezonas LBL2 spēļu grafiks, bet līga iegūšot jaunu pozicionējumu. Pērnās sezonas čempioni Gulbenes „Buki” arī jau aktīvi gatavojas sezonai, jo nemaz neapsvēra iespēju pēc triumfa gaidāmajā sezonā spēlēt līmeni augstāk.
Jaunākie
Interesanti