Sports / Basketbols
Basketbola savienības jaunās amatpersonas arī funkcionāru lomā gatavas spēlei komandā
Kaspars Cipruss un Kristaps Janičenoks ilgus gadus bija komandas biedri basketbola laukumā, taču arī pēc jaunu amatu ieņemšanas Latvijas Basketbola savienībā (LBS) abi ir gatavi komandas spēlei, apzinot plašu viedokļu loku. Jaunais LBS ģenerālsekretārs Cipruss un Latvijas basketbola līgas (LBL) direktors Janičenoks piektdien žurnālistiem uzsvēra komandas darbības nozīmi veiksmīgai sporta veida attīstībai. 
Basketbola treneris Artūrs Visockis-Rubenis gatavs jauniem izaicinājumiem
Krīzes laikā jābūt apņēmīgam, lai kopējā straumē neparauj līdzi, tāpēc basketbola treneris Artūrs Visockis-Rubenis, kuram sezona Ventspilī pandēmijas dēļ beidzās priekšlaicīgi, nolēma palīdzēt basketbolistiem, analizējot viņu spēles epizodes, un brīdī, kad valdība atļāva āra nodarbības, trenēt individuāli – gan valstsvienības spēlētājus, gan jauniešus un amatierus.
No latviešu NBA basketbolistiem labākajā situācijā atrodas Porziņģis
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu īpašnieki un spēlētāji pagājušajā nedēļā nobalsoja par maču atsākšanu ar 22 komandu līdzdalību. Tas nozīmē, ka sezonu atsāks arī visu Latvijas basketbolistu pārstāvētie klubi Dalasas “Mavericks”, Vašingtonas “Wizards” un Bruklinas “Nets”.
Basketbolistes pulcējas vasaras nometnei
Dāmu basketbola izlases sastāvs pirmajiem treniņiem ir ļoti kupls. Blakus mūsu pieredzējušām basketbolistēm trenējas lielākā daļa jauno talantu, kas pagaidām spēlē junioru līmenī. Vasaras nometne ir ļoti vērtīga galvenajam trenerim Mārtiņam Gulbim.
NBA čempionus pēc sezonas atsākšanas plāno sumināt oktobrī
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonu pēc tās atsākšanas plānots noslēgt oktobra pirmajā pusē, otrdien vēstīja vairāki Ziemeļamerikas mediji. NBA un NBA Spēlētāju asociācija (NBAPA) vēl turpina sarunas par 11.martā pārtrauktās sezonas atsākšanas nosacījumiem. 
Latvijas izlases basketbolisti kopīgus treniņus sāk vieglākā režīmā
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienībai pirmais treniņš pēc koronavīrusa izraisītās dīkstāves galvenā trenera Roberta Štelmahera vadībā pirmdien Rīgā risinājās vieglā režīmā un bez spēlētāju kontakta, lai gan epidemioloģiskie noteikumi no 1.jūnija ļautu aizvadīt arī kontakta treniņus.
Jaunākie
Interesanti