Sports / Basketbols
Mālmanis noslēdz divu gadu līgumu ar Mursijas UCAM
Latvijas basketbolists Rinalds Mālmanis noslēdzis jaunu divu gadu līgumu ar Spānijas augstākās līgas (ACB) vienību Mursijas UCAM. 24 gadus vecais spēka uzbrucējs Mursijas komandas rindas papildināja februārī, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ laukumā devās tikai divās spēlēs, vidēji nospēlējot trīs minūtes.
NBA zvaigznei Jokičam pozitīvs Covid-19 tests
Starp Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājiem, kuri inficējušies ar koronavīrusu Covid-19, ir arī Denveras “Nuggets” zvaigzne Nikola Jokičs, ziņo “USA Today”.
Basketbola savienības jaunās amatpersonas arī funkcionāru lomā gatavas spēlei komandā
Kaspars Cipruss un Kristaps Janičenoks ilgus gadus bija komandas biedri basketbola laukumā, taču arī pēc jaunu amatu ieņemšanas Latvijas Basketbola savienībā (LBS) abi ir gatavi komandas spēlei, apzinot plašu viedokļu loku. Jaunais LBS ģenerālsekretārs Cipruss un Latvijas basketbola līgas (LBL) direktors Janičenoks piektdien žurnālistiem uzsvēra komandas darbības nozīmi veiksmīgai sporta veida attīstībai. 
Basketbola treneris Artūrs Visockis-Rubenis gatavs jauniem izaicinājumiem
Krīzes laikā jābūt apņēmīgam, lai kopējā straumē neparauj līdzi, tāpēc basketbola treneris Artūrs Visockis-Rubenis, kuram sezona Ventspilī pandēmijas dēļ beidzās priekšlaicīgi, nolēma palīdzēt basketbolistiem, analizējot viņu spēles epizodes, un brīdī, kad valdība atļāva āra nodarbības, trenēt individuāli – gan valstsvienības spēlētājus, gan jauniešus un amatierus.
No latviešu NBA basketbolistiem labākajā situācijā atrodas Porziņģis
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu īpašnieki un spēlētāji pagājušajā nedēļā nobalsoja par maču atsākšanu ar 22 komandu līdzdalību. Tas nozīmē, ka sezonu atsāks arī visu Latvijas basketbolistu pārstāvētie klubi Dalasas “Mavericks”, Vašingtonas “Wizards” un Bruklinas “Nets”.
Basketbolistes pulcējas vasaras nometnei
Dāmu basketbola izlases sastāvs pirmajiem treniņiem ir ļoti kupls. Blakus mūsu pieredzējušām basketbolistēm trenējas lielākā daļa jauno talantu, kas pagaidām spēlē junioru līmenī. Vasaras nometne ir ļoti vērtīga galvenajam trenerim Mārtiņam Gulbim.
Jaunākie
Interesanti