Porziņģis rezultatīvs NBA spēlē, Bostonas «Celtics» atgriežas uz uzvaru ceļa

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā izcēlās ar 19 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un četriem bloķētiem metieniem, sekmējot Bostonas "Celtics" komandas uzvaru. "Celtics" viesos ar rezultātu 104:92 uzvarēja Ņūorleānas "Pelicans", izvairoties no pirmās trīs zaudējumu sērijas sezonā.

Porziņģis šajā spēlē laukumā bija 31 minūti un 28 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no astoņiem divpunktu metieniem, vienu no sešiem tālmetieniem un visus sešus soda metienus. Visas desmit atlēkušās bumbas viņš savāca aizsardzībā, pievienojot arī trīs rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, divas kļūdas un četras piezīmes. Ar Porziņģi laukumā bostonieši iemeta par 12 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs komandā.

Ņūorleānas "Pelicans" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

Par Porziņģi rezultatīvāks "Celtics" rindās bija tikai Džeisons Teitams, kurš guva 23 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem. Divciparu skaitlis gūtajos punktos bija arī pārējiem starta piecinieka spēlētājiem - Džeilenam Braunam (17+7+6), Derikam Vaitam (15) un Džrū Holidejam (13+8+7).

Ņūorleāniešiem 25 punktus guva un deviņas atlēkušās bumbas izcīnīja Zaions Viljamsons, 24 punkti bija Kristianam Džeimsam Makolumam, bet 18 punktus guva Herberts Džounss. Jons Valančūns guva divus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, spēlējot nedaudz vairāk par 15 minūtēm.

"Celtics" ar 58 uzvarām 74 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un visā līgā. "Pelicans" ar bilanci 45-29 ir piektā Rietumos.