Sports / Basketbols
Vairākas Latvijas jauniešu basketbola izlases izkrīt no elites. Vai tikai nejaušība?
Neveiksmīgi vasara izvērtusies Latvijas basketbolā - vairākas jauniešu un junioru vecuma izlases ne tikai nespēja iepriecināt līdzjutējus ar labiem rezultātiem, bet arī pēc zaudējumu sērijām šķīrās no vietas Eiropas čempionātu spēcīgāko komandu elitē. Likumsakarīgs ir jautājums, vai tas norāda uz kļūdām Latvijas basketbola sistēmā?
Blūms atgriežas «VEF Rīga»
Basketbola klubs “VEF Rīga” parakstījis līgumu ar pieredzējušo spēlētāju Jāni Blūmu un vēl vairākiem spēlētājiem, pirmdien informē klubs.
Basketbola Krastu mačā ielozē komandu pārus
Gatavojoties tradicionālajam Krastu mačam, Rīgā pie Kongresu nama ceturtdien tika salozēti komandu pāri, kas 17.augustā dosies laukumā tradicionālajā basketbola diennakts pasākumā. Krastu mačs jau desmito reizi pulcēs Daugavas labā un kreisā krasta komandas.
Latvijas vīriešu basketbola izlasei cerības tikt pie trenera, dāmām vēl jāpagaida
Latvijas Basketbola savienība (LBS) solījusi ceturtdien valdes sēdē izlemt, kurš turpmāk vadīs vīriešu basketbola valstsvienību. Atlikušie divi kandidāti ir Roberts Štelmahers un turks Oktajs Mahmuti. Vairums ekspertu dod priekšroku latvietim, bet nevar izslēgt, ka gala lēmumu ceturtdien tomēr nepieņems. Tas gan nav vienīgais amats, kurš ir vakants – joprojām bez galvenā trenera ir arī dāmu izlase.
Jaunākie
Interesanti