Sports / Basketbols
Eiropas basketbola čempionātu vīriešiem pārceļ uz 2022.gadu
Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) izpildkomiteja trešdien ārkārtas sanāksmē videokonferencē vienojās par nākamā gada Eiropas čempionāta pārcelšanu uz 2022.gadu pašreizējās koronavīrusa Covid-19 pandēmijas ietekmes uz FIBA kalendāru dēļ.
Latvijas e-basketbola līga nokomplektē sastāvu, komandas vēl izvēlas spēlētājus
Latvijas e-basketbola līgā ir zināmi pamatturnīra dalībnieki, bet komandas vēl turpina izvēlēties spēlētājus, turklāt pēc atšķirīgas pieejas, ceturtdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja Latvijas Basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš. Organizatori gatavojas pamatturnīra sākumam, kas paredzēts 21.aprīlī.
Braientu un vēl vairākas personas uzņems NBA Slavas zālē
Šogad Džeimsa Neismita vārdā nosauktajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Slavas zālē tiks uzņemti Kobe Braients, Kevins Gārnets, Tims Dankans un vēl seši cilvēki, vēsta ESPN. 2020.gada Slavas zāles "izlaidumā" iekļauti Dankans, Gārnets, Braients, Edijs Satons, Rūdijs Tomjanovičs, Tamika Kečingsa, Kima Malkeja, Barbara Stīvensa un Patriks Baumans.
Vējonis: Jāapvieno spēki ar kolēģiem sporta nozarē
Ārkārtējas situācijas apstākļos arī Latvijas Basketbola savienība (LBS) bija spiesta pārtraukt Latvijas vīriešu un sieviešu čempionāta norisi, kā arī pārtraukt citus turnīrus. LBS valdes sēde paredzēta 9. aprīlī, kad plānots lemt par basketbola nākotnei svarīgiem lēmumiem, atzina LBS prezidents Raimonds Vējonis.
Bijušais basketbolists Vilde: Dalasā slēgts gandrīz viss, izņemot pārtikas veikalus un degvielas uzpildes stacijas
Bijušais basketbolists, leģendārā volejbolista Raimonda Vildes dēls, uzņēmējs Ričmonds Vilde dzīvo un strādā Dalasā, Teksasas šatā Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņš nosoda cilvēkus, kuri neievēro ierobežojumus, skrien parkā, neievērojot distanci, un pastaigājas bez īpaša iemesla. Šī iemesla dēļ pagājušās nedēļas laikā saslimušo cilvēku skaits ar koronavīrusu Covid-19 palielinājies par 700.
«Knicks» un «Rangers» īpašnieks inficējies ar Covid-19
Nacionālās basketbola līgas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņujorkas “Rangers” īpašnieks Deils Dolans ir veicis koronavīrusa Covid-19 testu, un tā rezultāti ir pozitīvi, informē NBA savā mājaslapā.
Basketbolistam Kurucam tiesu ASV atliek uz nenoteiktu laiku
Tiesas sēde, kurā par uzbrukumu savai partnerei tiek apsūdzēts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs no Latvijas Rodions Kurucs un kurai bija jānotiek 30.martā, atlikta uz nenoteiktu laiku, ceturtdien ziņoja laikraksts "New York Post".
Basketbola treneris Helmanis: Situāciju var uztvert kā NHL vai NBA lokautu
Vairums Latvijas sportistu no citām Eiropas valstīm veiksmīgi paguvuši atgriezties mājās pirms robežu slēgšanas. To paspēja izdarīt arī Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Roberts Štelmahers un viņa palīgs Uvis Helmanis. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izraisījusi sportā līdzīgu situāciju kā lokauts Nacionālajā hokeja līgā (NHL) vai Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), Latvijas Radio teica Helmanis.
Itālijas kluba basketbolists Gražulis: Vietējie iedzīvotāji ir piesardzīgi, bet ļoti mierīgi
Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis pārstāv Itālijas otrās spēcīgākās līgas klubu Tortonas “Bertram”. Itālijā viņš ir kopā ar sievu un mazo dēlu, paniku nelielās pilsētiņas iedzīvotājos neizjūt. Treniņi un spēles klubam pagaidām ir atceltas, bet spēlētājiem ieteikts vingrot mājās, jo uz ielas iet drīkst tikai īpašos gadījumos. Gražulis Latvijas Radio pastāstīja, ka pārāk nepārdzīvo un gaida situācijas uzlabošanos.
Jaunākie
Interesanti