Sports / Basketbols
Basketbola Krastu mačs notiks arī šogad, norises pielāgos izaicinošajiem apstākļiem
Augusta vidū Rīgā jau 11. reizi notiks tradicionālais basketbola Krastu mačs, kurā tiekas abu Daugavas krastu komandas. Diennakti ilgā pasākuma norise pandēmijas dēļ būs atšķirīga, jo par līdzjutēju interesēm rūpēsies tiešraidēs Latvijas Televīzijā (LTV) un LSM.lv, bet klātienē skatītāju šoreiz nebūs, sarunā LTV "Rīta panorāmā" trešdien pastāstīja pasākuma vadītājs Raimonds Zeps.
Brāļu Bertānu basketbola treniņu meistarklase Valmierā gūst lielu atsaucību
Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā sākusies brāļu Bertānu organizētā treniņu meistarklase, kas turpināsies līdz pat nedēļas beigām. Pirmoreiz šādu pasākumu abi brāļi organizēja pērn, bet pēc pirmās pieredzes abi basketbolisti saprata, ka nepieciešams rīkot ko līdzīgu arī šogad. Lai arī koronavīrusa radītā pandēmija plānus nedaudz mainījusi, meistarklase var notikt, kā iecerēts.
Basketbolists Artūrs Kurucs jūtas kā pilnvērtīgs Spānijas čempions
2020. gadā, kas visai pasaulei asociēsies ar Covid-19 pandēmiju, Latvija kļuva par vienu čempionu bagātāka – 20 gadus vecais basketbolists Artūrs Kurucs Vitorijas “Baskonia” sastāvā kļuva par Spānijas čempionu, triumfējot ACB līgā. Basketbolists neslēpj, ka jūtas paveicis kaut ko nozīmīgu Latvijas sportā, lai arī varbūt netika pie pietiekami liela spēles laika.
Lietuvas basketbola izcilnieks Karnišovs - NBA kluba Čikāgas «Bulls» rekonstrukcijas arhitekts
Pēdējos pāris mēnešos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Čikāgas „Bulls” atradusies uzmanības centrā. Galvenokārt tas, protams, saistīts ar dokumentālo filmu „The Last Dance”, kas atskatās uz leģendārā Maikla Džordana laikiem Čikāgā. Līdz ar Džordana došanos pensijā 1999.gada sākumā „buļļi” ieslīguši nemitīgos pārbūves procesos un no kādreizējās spozmes palikušas tikai atmiņas. Čikāgas komandas vadība tagad nodota lietuvieša Artūra Karnišova rokās.
Šneps: Zināma liepājnieka saistība savulaik ar basketbola rezultātu manipulētājiem - nepierādāmas baumas
Manipulēšana ar spēļu rezultātiem Latvijas basketbolā pašlaik praktiski neizpaužas un nenotiek tādā līmenī, lai to risinātu kā aktuālu problēmu, intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja Edgars Šneps. Šovasar 11 gadu darba gaitas Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretāra amatā noslēgušais Šneps atzina, ka savulaik saistībā ar sporta totalizatoriem izskanēja arī pašlaik populāra Liepājas basketbolista vārds, taču tas nesniedzās tālāk par nepierādāmām baumām.
Artūrs Kurucs sezonas lauriem pievieno Spānijas basketbola čempiona titulu
Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas "Kirolbet Baskonia" otrdien Valensijā dramatiskā cīņā triumfēja Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) sezonas noslēguma turnīra finālā, kur pieveica Rolanda Šmita pārstāvēto "Barcelona". Abi Latvijas basketbolisti bija fināla spēles pieteikumā, bet tāpat kā pusfinālos laukumā nedevās. 
Covid-19 dēļ pastāv bažas par NBA sezonas atsākšanu
Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pēc piespiedu pauzes koronavīrusa pandēmijas dēļ cer atsākt sezonu jau jūlija beigās. Ideja pavisam vienkārša – komandas tiks pulcētas Orlando esošajā „Disnejlendā”, izveidojot no vīrusa drošu „burbuli”. NBA sezonas turpinājumā gatavojas spēlēt trīs no četriem latviešiem pasaules basketbola Mekā. Tiesa, pēdējās dienās Ziemeļamerikas medijos tiek uzsvērts, ka pārliecinoši pasniegtais līgas atgriešanās plāns varētu būt milzis uz māla kājām.  
Jaunākie
Interesanti