Porziņģim un Bertānam pa 12 punktiem NBA spēlēs, komandu sekmes atšķiras

Latvijas basketbolisti Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns svētdien guva pa 12 punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēs, bet viņu pārstāvētās komandas cīnījās atšķirīgiem panākumiem. Porziņģa pārstāvētā Bostonas "Celtics" papildināja uzvaru krājumu, savukārt Šarlotas "Hornets" ar Bertānu ierindā zaudēja.

"Celtics" basketbolisti mājās ar 124:107 pārspēja Portlendas "Trail Blazers" un mājās guva 13. uzvaru pēc kārtas.

Porziņģis trešo spēli pēc kārtas sasniedza dubultciparus divos rezultativitātes rādītājos. Viņš 27 minūtēs laukumā iekrāja arī 10 atlēkušās bumbas, bloķēja piecus metienus, divreiz rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra trīs piespēles. Kristaps trāpīja vienu no trim trīspunktu metieniem, divus no četriem divpunktu metieniem un piecus no astoņiem soda metieniem.

Bostonas "Celtics" - Portlendas "Trail Blazers" spēles epizodes

"Celtics" 26 punktus guva Džeilens Brauns, bet 20 punktus iekrāja Peitons Pričards. Portlendas komandā ar 28 punktu guvumu izcēlās Dalano Bentons.

Savukārt "Hornets" ar 118:121 savā laukumā piekāpās Bertāna iepriekš pārstāvētajai Oklahomasitijas "Thunder".

Bertāns līdzās 12 punktu guvumam 24 minūtēs laukumā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pārvēra divas piespēles un bloķēja vienu metienu. Dāvis trāpīja četrus no deviņiem trīspunktu metieniem.

"Thunder" 26 punktus guva Ārons Viginss, savukārt Šarlotas komandā ar 19 punktiem rezultatīvākais bija Grants Viljamss.

Šarlotas "Hornets" - Oklahomasitijas "Thunder" spēles epizodes

"Celtics" ir līgas līdere ar 78 spēlēs gūtām 62 uzvarām, savukārt "Hornets" rēķinā ir 19 uzvaras 78 spēlēs, un uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs Šarlotas klubs nepretendē. Regulārās sezonas pēdējo nedēļu "Celtics" sāks otrdien Milvoki pret "Bucks", turpretim "Hornets" otrdien uzņems Dalasas "Mavericks" basketbolistus.