Valdība arī pēc Covid-19 krīzes varēs pilnvērtīgi strādāt attālināti

Ministru kabinets arī pēc Covid-19 infekcijas izraisītās krīzes varēs pilnvērtīgi strādāt attālināti, informēja Valsts kancelejā.

Valdība otrdien, 9. jūnijā, apstiprināja grozījumus Ministru kabineta kārtības rullī, nostiprinot Covid-19 pandēmijas laikā attīstīto darba organizāciju un tehnisko risinājumu izmantošanu, lai arī turpmāk nodrošinātu nepārtrauktu un efektīvu Ministru kabineta darbību.

Grozījumi paredz, ka turpmāk Ministru prezidents var pieņemt lēmumu par Ministru kabineta sēdes sasaukšanu attālināti.

Uz sēdi uzaicinātās personas pievienojas jeb pieslēdzas tikai attiecīgā jautājuma izskatīšanas laikā un pēc tam nekavējoties atstāj sēdi, paredz grozījumi. 

Līdz šim Ministru kabineta sēdē attālināti varēja piedalīties ne vairāk kā divi Ministru kabineta locekļi. Attīstot Ministru kabineta darbību attālināti, gūtā pieredze ir iekļauta Ministru kabineta kārtības rullī, paredzot iespēju ministriem piedalīties sēdē, izmantojot dažādus risinājumus – telefonkonferenci, videokonferenci un e-portfeli.

Līdz ar to Ministru kabineta locekļi varēs attālināti piedalīties arī klātienes sēdēs, nodrošinot nepārtrauktu Ministru kabineta darbu.

Sabiedrības līdzdalībai un mediju vajadzībām Valsts kanceleja arī turpmāk nodrošinās iespēju sekot Ministru kabineta sēžu atklātajai daļai tiešraidē.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti